68 komentāri
Negaidīts pavērsiens: Violeta atsakās no fanu saziedotās naudas
Violetas privātais arhīvs

Pēdējās nedēļas aprunātākais notikums Latvijas šovbiznesā bija Violetas Stepanovas naudas vākšanas akcija, lai apmaksātu ”ātro kredītu” parādus. Lielākie fani jau pārskaitījuši smukulītei naudiņu, bet nu zvaigzne nāk klajā ar negaidītu paziņojumu.

”Milzīgs paldies cilvēkiem, kuri pārskaitīja naudu, taču esmu izlēmusi savus kredītus tomēr atmaksāt pati. Fanu ieskaitīto naudu es nepaturēšu. Nupat pārskatīju nabadzīgām ģimenēm ar bērniem,” sarunā ar Skaties.lv ar negaidītu paziņojumu klajā nāk Violeta.

Viņa atklāj vēl kādu interesantu niansi. ”Atzīšos, ka nemaz necerēju savākt naudu no faniem. Tas bija eksperiments. Gribēju pārbaudīt, kā reaģē cilvēki, uzzinot, ka tautietis nonācis nelaimē,” skaidro ”Lauku sētas” zvaigzne.

Diemžēl viņas secinājumi nav iepriecinoši. Tā vietā, lai sniegtu palīdzīgu roku un atbalstītu ja ne ar naudu, bet kādu siltu vārdu, tautieši metušies viņai vēl vairāk sabojāt dzīvesprieku.

Violeta

Violeta

”Pieauguši cilvēki man ”Facebook” raksta, ka esmu ”kuce”. Mīļie cilvēki, kas notiek? Kāpēc tāds naids un tik asa reakcija uz tautieša lūgumu pēc palīdzības? Ja negribat ziedot, nu neziedojat, bet – kāpēc pieaugušiem cilvēkiem jāmeklē mani sociālajos tīklos, lai atrakstītu rupjības? Tas tikai parāda dažu cilvēku līmeni.”

Viņa vēlas teikt sirsnīgu paldies tiem, kuri noziedoja vai atbalstīja ar kādu uzmundrinošu vēstuli. Jau tuvāko dienu laikā Viva pārskaitīs fanu atsūtīto naudiņu kādam, kam tas vairāk vajadzīgs, bet latviešiem viņa vēlas nodot kādu siltu ieteikumu.

”Mans eksperiments diemžēl parādīja, ka situācijās, kad citam vajadzīgs atbalsts, latvieši diemžēl reaģē ar negācijām.
Nākamreiz pirms ”Facebook” izsakāt kādam pārmetumus par to, ka viņš lūdz palīdzību, padomājiet divreiz. Jūs nekad nezināt, kas ir tie iemesli, kāpēc cilvēks lūdz šo palīdzību.

Ja negribat, neziedojiet, bet kāpēc šīs negācijas! Es to visu laižu gar ausīm, bet, ja manā vietā būtu cits cilvēks, kam jau tā grūti, viņš būtu pilnībā sagrauts. Atbalsta vietā saņēmu papildu kritiku. Ceru, ka šis gadījums liks aizdomāties,” tautiešus būt iecietīgākus vienam pret otru aicina Violeta.

VIDEO: RE, KĀ VIVA PLIKIEM PUPIEM SKRĒJA!

FOTO: Violeta laika gaitā

TOP komentāri

 • Halks
  +23 +21 -2

  Halks

  Neuzskatu šo būtni par īpaši gudru, bet tie cilvēki, kas viņu speciāli meklē facebook lai uzrakstītu k***... Mjā... Kauns par tādiem latviešiem. Neinteresē, nu nelasi par to Violetu. Paši ar savu cepšanos tikai parāda kādi deģenerāti ir.
 • Londa Asarite
  +18 +14 -4

  Londa Asarite

  Ir cilvēki kuri ziedo-slimiem bērniem,dzīvnieku patversmēm vai arī kādai konkrētai iestādei kā piem.slimnīcai,bet kā izrādās ir slimais LV sabiedrības slānis kas ziedo Violetai! 👏👏👏
 • Jurita Kočkere
  +16 +14 -2

  Jurita Kočkere

  Baigaa nelaime sagraabties aatros krediitus un notrallinaat vinjus 😂 nesmiidini tautu...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl