Negaidīti par šķiršanos paziņo saskanīgais Abu Meri pāris

16 komentāri
Negaidīti par šķiršanos paziņo saskanīgais Abu Meri pāris
Ārsts Hosams Abu Meri ar kundzi Lindu piedalās partijas "Vienotība" 12. Saeimas vēlēšanu rezultātu sagaidīšanas pasākumā. (LETA)

Sestdienas pēcpusdienā kā zibens no skaidrām debesīm nācis paziņojums, ka sagruvusi bijušās iekšlietu ministres, tagad uzņēmējas Lindas Abu Meri un Saeimas deputāta Hosama Abu Meri laulība. Abi par jaunumiem ģimenē pavēstījuši ar sociālo tīklu starpniecību.

Par šķiršanos gan Linda, gan Hosams pavēstījuši savos “Facebook” profilos:

“Šī ir vieta, kur vairākus gadus esam dalījušies ar priecīgām ziņām, smaidīgām bildēm un stāstījuši par to, kā mums iet. Katram atsevišķi un abiem kopā. Vienmēr esam saņēmuši atbalstu.

Arī šodien atbalsts mums nepieciešams.

Mūsu skrejošās dzīves un straujās karjeras atstājušas pēdas mūsu ikdienā. Tieši ikdienas sīkumi ir tie, kas nogalina mīļumu. Lai tie nenogalinātu arī mūsu mīlestību, esam nolēmuši būt divi atsevišķi cilvēki, ne ģimene ar vienu uzvārdu. Tomēr mēs vienmēr būsim viens otram, lai rūpētos, palīdzētu un atbalstītu.

Mums paliek mūsu lieliskās draugu attiecības un mums paliek mūsu bezgala piepildītie pieci laulības gadi.

Stereotipi pieprasa, lai šķiršanās ir kas slikts un skumjš, bet mēs to redzam kā iespēju nosargāt mīlestību, savstarpēju cieņu un draudzību.”

Viesnīcas ”Hotel Roma” vadītāja sociālajā tīklā “Facebook” jau pieņēmusi atpakaļ bijušā vīra Raimonda Mūrnieka uzvārdu.

Linda Mūrniece un Hosams Abu Meri salaulājās 2012. gada maijā.

Foto: Linda Mūrniece un Hosams Abu Meri kopā