Komentāri
Negaidīti! Bijušais iekārojamākais vecpuisis kļūs par dvīņu tēvu
Foto: EPA, LETA

Nekad nav par vēlu kļūt par tēvu! Simpātiskajam Holivudas aktierim Džordžam Klūnijam, kurš savulaik ieguva statusu “iekārojamākais vecpuisis”, un viņa sievai Amalai gaidāmi dvīņi!

Kā ziņo ārvalstu mediji, Klūniju ģimenes pieaugums gaidāms jūnijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

55 gadus vecais aktieris ar 39 gadīgo sievu Amalu mija gredzenus 2014. gadā. Īsi pēc tam pāris apstiprināja, ka vēlas kļūt par vecākiem, tomēr “nekur nesteidzas”. Nu zināms, ka bijušais iekārojamais vecpuisis pirmo reizi kļūs par tēvu dvīņiem!

Foto: skaistais pāris

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl