1 komentārs
Nedēļa šovbiznesā paiet mīlas zīmē: Zeltiņam un Dzērumu pārim kāzas, “Netīro deju” skaistulei jauns brūtgāns
Foto: Juris Zolbergs/ privātais arhīvs

Pēdējā laikā savas bultas Amors nav žēlojis. Šonedēļ patīkamus jaunumus mīlas dzīvē paziņojušas vairākas šovu zvaigznes un slavenības. Tomēr smalkās aprindas pāršalcis arī kāds pēkšņs paziņojuma par šķiršanos.

Šonedēļ pēc gadu ilgām attiecībām laulības ostā iestūrēja pazīstamais šovmenis Renārs Zeltiņš. Par viņa sievu kļuva pasākumu rīkotāja Ieva Koha. Foto no kāzām skaties šeit!

Tikmēr par kāzām, kas jau gaidāmas rudenī, paziņojis šova “Patiesības spogulis” skatītāju mīlētākais pāris Laura Amola un Mārtiņš Bankevics no Dzērumiem.

Pēc filmēšanās abu dzīvē un attiecībās gājis kā pa kalniem – neveiksmīga darba pieredze ārzemēs, šķiršanās, lai atkal saietu kopā. Viss galu galā beidzies labi – šonedēļ pāris Skaties.lv oficiāli apstiprināja, ka septembrī precēsies. Vairāk lasi šeit!

Foto: Mārtiņa un Lauras skaistā mīlestība

To, vai drīz skanēs vēl kādi kāzu zvani, rādīs laiks. Bet par īstas mīlestības ienākšanu dzīvē priecājas šova “Netīrās dejas” skaistā dalībniece Anda Bogdanova, kura šonedēļ kādu saviesīgu pasākumu apmeklēja jaunā drauga pavadībā.

“Viņš manu dzīvi ir izmainījis par 180 grādiem,” portālam Skaties.lv atzina simpātiskā TV3 iepazīšanās šova dalībniece. Vairāk par Andas jaunajām attiecībām lasi šeit!

Foto: Anda un viņas jaunais sirdāķītis

Par mīlas jomā cerīgu uzskatāma arī TV3 šova “Precētie pret brīvajiem” pēcsērijas aktivitāte “Randiņš ar brīvo”, kurā šova fanēm bija iespēja tikties ar šīs nedēļas varoni nerātno hokejistu Jāni Vuļu.

No trīs meitenēm, kas pieteicās doties uz randiņu ar puisi, ieradās viena. Un iespējams tā pat labāk, jo ar komunikablo Madaru Jānis vienojies par otro tikšanos. Abiem jauniešiem pirmais iespaids vienam par otru palicis ļoti labs. Vairāk par to, kā abiem veicās pirmajā randiņā lasi šeit!

Foto: Jāņa un Madaras randiņš restorānā “Sunset lounge”

Atgādinām, ka šīs nedēļas laikā Jānis uzmanības lokā nonāca pēc dalības attiecību spēlē “Precētie pret brīvajiem”, kur viena no daiļavām, ar kuru viņš tikās TV ekrānā, bija aizņemtā Jūlija. Vēlāk abi it kā uzsākuši īsu romāniņu, bet par to, vai tas maz noticis, Jāņa un Jūlijas domas krietni atšķiras. Jūlija skaidro, līgavaini Raimo nekad nav bijusi pametusi un ar Jāni satikusies draugu lokā. Tikmēr Jānis norāda, ka meitene melo – vai nu viņam, vai savam līgavainim.

Tomēr nedēļas izskaņā nāciju satricināja arī kāda pēkšņa vēsts par šķiršanos. Sestdienas, 10. jūnija, pēcpusdienā kā zibens no skaidrām debesīm nāca paziņojums, ka sagruvusi bijušās iekšlietu ministres, tagad uzņēmējas Lindas Abu Meri un Saeimas deputāta Hosama Abu Meri piecus gadus ilgā un laimīgā laulība. Abi par jaunumiem ģimenē pavēstījuši ar sociālo tīklu starpniecību.

Kādēļ pieņemts lēmums, katram iet savu ceļu, lasi šeit!

Foto: Linda Mūrniece un Hosams Abu Meri kopā

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl