1 komentārs

Līgonakts gaidās kārtējo reizi vietā būs atgādinājums – nebrauc dzēris! Dzērājšoferu apturēšanu par savu pienākumu joprojām uzskata slavenais ”Ātrums” jeb Antons Zamišļavejs, pazīstams arī kā ”UgunsGrēka” Svjatoslavs, kurš izmanto iespēju atkal uzrunāt Skaties.lv lasītājus un dot dažus viedus padomus.

“Braukt dzērumā? Nekādā gadījumā! Es nekad neesmu tā darījis un nekad arī netaisos. Un vispār – man nemaz nav tiesību,” Skaties.lv atklāj Antons.

Tiesību neesamība netraucē viņam palīdzēt rūpēties par drošību uz ceļiem, apstādinot potenciālos dzērājšoferus. Antons atklāj, ka viņu kā Ātrumu joprojām atpazīst daudzi, un viņš uzskata par savu pienākumu izmantot šo atpazīstamību, lai lieku reizi atgādinātu – nebrauc, ja esi iedzēris!

“Kad es braucu auto kopā ar saviem draugiem no teātra, kam ir tiesības, un sēžu blakus, mēs iebraucam benzīntankā, un mani visi atpazīst.

Visu laiku man prasa selfijus kā Ātrumam, un es nekad neatsaku, jo mīlu šo valsti un tās iedzīvotājus. Un tieši tāpēc vienmēr atgādinu arī, ka nedrīkst braukt, ja iedzerts alkohols,” par saviem mīļajiem, arī jums, lasītāji, rūpējas Antons.

Foto: Antona jautrā dzīve

Viņš uzskata, ka, ja cilvēks apzinās, ka viņam Līgo vakarā vai Jāņu rītā jāsēžas pie stūres, nemaz nedrīkst sākt. Nekādu ”vienu aliņu jau var”!

”Es uzskatu, ka šoferis vispār nedrīkst dzert! Ja esi iedzēris kaut vienu aliņu, tu nekad nevari būt pilnībā drošs par savu rīcību ārkārtas situācijā.

Ja zini, ka būs jābrauc, nopērc alus vietā savu mīļāko sulu vai kvasu! Būs veselīgāk un tikpat garšīgi. Nemaz nesāc,” pamāca aktieris.

Viņš novēl visiem Skaties.lv lasītājiem un saviem faniem skaistu līgošanu. Un atgādina – kurš stūrē, tas bauda sulu!

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl