Komentāri
Natālija Portmane atklāj neparastu savas karjeras šķautni
Foto: Reuters/ Scanpix

Amerikāņu aktrise Natālija Portmane atklājusi, ka pēc piedalīšanās 1999. gada filmā Star Wars: Episode I – The Phantom Menace (Zvaigžņu kari: 1.daļa – Ļaunumu vēstošā vīzija) viņai vairs neesot piedāvātas jaunas lomas.

N. Portmanes tēlojums zinātniskās fantastikas sērijā tika uzņemts kritiski un negatīvi ietekmēja viņas tālāko karjeru. Aktrise spēlēja karalieni Padmi Amidalu režisora Džordža Lūkasa triloģijā, kuras pēdējās divas filmas iznāca 2002. un 2005. gadā.

Pēc pirmās filmas iznākšanas N. Portmanei bija grūtības atrast režisoru, kurš vēlētos ar viņu sadarboties. Portmane pateicas režisoram Maikam Nikolsam, kurš 2001.gadā pieņēma viņu krievu klasiķa Antona Čehova lugas Kaija uzvedumā Brodvejā, ļaujot atjaunot papostīto karjeru.

“Zvaigžņu kari iznāca ap to pašu laiku, kad Kaija. Visi domāja, ka esmu briesmīga aktrise,” atzīstas 33 gadus vecā N. Portmane. “Tā bija desmitgades visvairāk pelnošā filma, taču neviens režisors nevēlējās ar mani strādāt. Maiks uzrakstīja vēstuli režisoram Entonijam Mingelam, kurš aizsūtīja mani pie cita režisora Toma Tikvera, bet viņš savukārt mani nosūtīja pie Lanas un Endrū Vačovskiem.”

Natālija Portmane ieguva Oskara balvas nomināciju par aktierspēli 2004. gada filmā Closer (Tuvāk), ko veidoja šogad mūžībā aizgājušais M. Nikolss. 2010. gadā viņa beidzot ieguva Oskaru kā labākā aktrise par lomu psiholoģiskajā trillerī Black Swan (Melnais gulbis).

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl