Nākamgad ”Positivus” festivāls notiks no 17. līdz 19. jūlijam

0 Komentāru
Nākamgad ”Positivus” festivāls notiks no 17. līdz 19. jūlijam
Publicitātes foto

Lielākais populārās mūzikas notikums Baltijā ”Positivus” festivāls arī nākamgad norisināsies trīs dienas – no 17. līdz 19. jūlijam, informē ”Positivus Music” pārstāve Linda Igolniece. Šogad to apmeklēja gandrīz 9000 ārvalstu viesu, un pirmo reizi festivāla astoņu gadu vēsturē viena no dienām bija izpārdota.

”Vēl joprojām dzīvojam neaizmirstamās šīs vasaras ”Positivus” atmiņās, bet nākamais pienāks ātrāk nekā domājam. Esam radījuši jaunu, mūsuprāt, pievilcīgāku veidu pirmo biļešu tirdzniecībai uz nākamā gada festivālu. Tikai positivusfestival.com trīs dienas par 54 eiro varēsiet nopirkt trīs dienu biļeti vai, iemaksājot 10 eiro, rezervēt lētāko biļeti un izpirkt to līdz 30. novembrim. Savukārt biļešu publiskā tirdzniecība sāksies no 16. oktobra, un cena būs 60 eiro,” stāsta “Positivus” festivāla rīkotājs Ģirts Majors.

Lai izmantotu iespēju un saņemtu e-pastu ar savu unikālo kodu, līdz 15. oktobrim ir jāreģistrējas festivāla jaunumu pastam positivusfestival.com/jaunumupasts. Sākot no 13. oktobra plkst. 9.00, ievadot saņemto kodu “Positivus” mājaslapas sadaļā positivusfestival.com/biletes, būs iespējams par 10 eiro iegūt savā īpašumā kuponu, ar ko lētākās biļetes varēs rezervēt, lai atlikušo maksājumu veiktu vēlāk – līdz 30. novembrim. Tāpat būs iespējams uzreiz iegādāties līdz pat četrām trīs dienu festivāla biļetēm ar vai bez teltsvietas par īpaši draudzīgu cenu – attiecīgi 54 eiro un 60 eiro. Biļešu iepriekšpārdošana un rezervācija būs pieejama tikai festivāla mājaslapā. Izmantojot šo pašu kodu, varēs saņemt 25% atlaidi, pērkot Positivus 2014. gada kreklu līdz 31. decembrim.

2014. gada “Positivus” pulcēja festivāla vesturē vislielāko ārvalstu apmeklētāju skaitu – gandrīz 9000, tai skaitā ne tikai no Baltijas un Skandināvijas, bet arī Vācijas, Apvienotās Karalistes, Itālijas, Nīderlandes un pat no citiem kontinentiem. Trīs dienu laikā uz astoņām festivāla skatuvēm uzstājās vairāk nekā 100 mākslinieku, tostarp tādi pasaulē atzīti mūziķi kā ”Kraftwerk”, ”The Kooks”, Ellie Goulding, King Charles, ”Elbow”, ”Future Islands”, ”Bastille”, ”Temples”, ”The 1975”.

Biļešu publiskā tirdzniecība sāksies 16. oktobrī, un biļešu cenas pieaugs – trīs dienu biļetes cena būs 60.00 eiro, savukārt trīs dienu festivāla biļete ar teltsvietu maksās 66.00 eiro. Teltsvietas biļetes cena 8 eiro paliks nemainīga līdz pat festivālam. Tās būs nopērkamas gan festivāla mājaslapā, gan Nordea bankomātos, gan ”Biļešu Serviss” kasēs un internetā.

0 Komentāru