1 komentārs

Šodien, 8. oktobrī, koncertzālē Rīga notiks komponista Ulda Stabulnieka piemiņas koncerts. Stabulnieks pasaulē nāca 1945. gadā, bet no mums šķīrās pirms trim gadiem.

Godinot izcilā komponista Ulda Stabulnieka piemiņu, šovakar plkst. 19 koncertzālē Rīga notiks koncerts Stabulnieks. Čaks. Rīga. Koncerts notiks dienā, kad komponistam būtu apritējuši 70 gadu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Stabulnieks ir viens no izcilākajiem un patriotiskākajiem Latvijas komponistiem. Viņa muzikālie darbi ļāvuši gan smieties, gan raudāt, gan izjust lepnumu par savu tautu.

Komponistu droši varētu dēvēt arī par Rīgas patriotu – viņš dzimis un audzis pašā Rīgas sirdī – Marijas ielā. Komponists mita netālu no nama, kurā dzīvoja vēl viens Rīgas patriots – dzejnieks Aleksandrs Čaks. Šo abu izcilo mākslinieku mantojumā atrodami neskaitāmi mīlestības apliecinājumi galvaspilsētai, un daļu no šīm dziesmām un dzejas rindām klausītāji varēs dzirdēt arī koncertā Stabulnieks. Čaks. Rīga.

Stabulnieka piemiņas koncertā piedalīsies Ojārs Grīnbergs, Jānis Skanis, Juris Vizbulis, Ieva Pļavniece, Rūta Dūduma, muzikālā apvienība Vintāža un daudzi citi mākslinieki.

Stabulnieks mūžībā aizgāja 2012. gadā.

Kā izskanēja Stabulnieka atceres koncerts Tikai tā 2012. gadā, skaties galerijā!

TOP komentāri

  • Atis(Dzīvesprieks.......) Līcitis(Optimistskais...)
    0 0 0

    Atis(Dzīvesprieks.......) Līcitis(Optimistskais...)

    izcils makslinieks un skaistā patriotiskā dziesma nāk rudens apgleznot Latviju ko lai saka ir spīti par to kad viņš ir bijis dzimis padomju okupācijas pašā sākumā tomer baigi lielais Latvijas patriots,un redzams kad bijis cilvēks ar bagātu skatuves bagāžu un bagātu dzīvesgudru prātu...vieglas smiltis Latviešu tauta tevi atcerēsies un godās mūžīgi jo tava māksla un daiļrade nekad nemirst tā dzivo mūžigi Latviešu patriotu dvēselēs,vienigi kangari nedrikst tavu vārdu aplam zākāt,un valkāt,un liekuļi arī kuri ir liekuļi ari teikdami kad ir patrioti bet isteniba viņu riciba nesaskan ar viņu vārdiem,un tādi nu atvainojiet mūsu Latvijas poltiķu un kangaru aridzan elitē ir ļoti ļoti daudz,bet tu paliksi vienmēr manā prātā ar dziesmu nāk rudens apgleznot Latviju kā istens Latvijas patriots kurš neliekuļo teikdams,ka esmu Baigais LV patriots,taja pašā laikā darbos no patriotisma ne vēsts,tava dziesma nāk rudens apgleznot Latviju tālajā 1981 gadā bija liela uzdrīkstēšanas padomju okupācijas laikā jeb stagnācijas laik;a,un ar to tu esi pierādijis to kad tava muzika ir nemirstīga un tāda paliks mūžam...un viltus jeb pseidopatioti, pie mums ir loti daudz,bet tu esi bijis vienmēr patiess Latvijas patiots,un nekad nesi liekuļojis paldies tev par to,kā jau pirmit rakstiju tava muzika ir nemirstiga paldies par to kad biji lai tev debesīs tur jauka dzīve.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl