Nāk klajā Momend jaunais albums

0 Komentāru
Nāk klajā Momend jaunais albums
Publicitātes foto

Šodien, 27. oktobrī, grupa Momend izdod albumu Spirals un aicina uz prezentācijas koncertu novembrī.

Albuma iznākšanas dienā grupa notikumu svinēs ar nelielu akustisku priekšnesumu Vecrīgas mūzikas veikalā Randoms pulksten 17.00. Savukārt albuma prezentācijas koncerts notiks 6. novembrī plkst. 20.00 Latvijas Leļļu teātrī, informē izdevniecības I Love You Records pārstāve Dace Volfa. Abos pasākumos ieeja bez maksas.

”Spirals tapa nepilnu divu gadu garumā, un mums tas iezīmē jaunu un pamatīgu atspēriena punktu turpmākajai darbībai. Skanējums, kas atšķiras no pirmajā albumā dzirdamā, lielā mērā skaidrojams ar to, ka dziesmu rakstīšanas process notika citādāk nekā iepriekš. Spirals tapšanas procesā katrs no mums pielika savu pirkstu. Albums ir par pasaules ciklisko dabu, par cilvēka vietu tajā un par mēģinājumiem šo vietu nezaudēt,” stāsta grupas dziedātājs un ģitārists Kārlis Strūbergs.

Spirals tika ierakstīts skaņu režisora Reiņa Kārkliņa vadībā Hodila Records studijā. Ierakstu miksēja Gatis Zaķis, “māsterēja” Niks Mūns Tone Proper Mastering studijā ASV.

Albumu izdod mūzikas izdevniecība I Love You Records, kuras apgādā 2012. gadā nāca klajā arī Momend debijas ieraksts Episodes of Trust.

No 27. oktobra grupas Momend albumu Spirals CD formātā var iegādāties labākajos mūzikas ierakstu veikalos, Vecrīgas bārā I Love You un interneta veikalā iloveyourecords.com. Digitāli albums nopērkams iTunes, Amazon un citos populārākajos mūzikas servisos. Straumēšanas režīmā ieraksts pieejams Deezer un Spotify.

0 Komentāru