Nabaklab notiks festivāla Laba Daba ieskaņas koncerts

0 Komentāru
Nabaklab notiks festivāla Laba Daba ieskaņas koncerts
Nils Īle. Publicitātes foto

Sestdien, 31. janvārī, klubā Nabaklab notiks starptautiskā mūzikas festivāla Laba Daba ieskandināšana, kurā uz skatuves kāps somu grupa Kiveskives, Roz Vitalis no Krievijas un festivāla ilggadējie viesi – Nils Īle ar Afro Ambient un perkusionists Abdoullaye Camara no Gvinejas, informē kluba pārstāvis Edgars Āboliņš

Līdz šīgada festivālam Laba Daba atlikušas 180 dienas un, to svinot, sestdienas vakarā uz Nabaklab skatuves kāps vairāki dažādi ārvalstu un pašmāju mūziķi, skaidro E. Āboliņš.

Somu grupa Kiveskives izveidota 2008. gadā un tās dalībnieki apvienību vairāk uzskata par prāta stāvokli, nevis muzikālu apvienību. Droši vien tas tādēļ, ka grupa neiegrožo sevi konkrēta žanra rāmjos un tās mūzikā apvienotas psihodēliskā roka, indie mūzikas un elektroniska, dejojama Nintendo rock iezīmes, ko Kiveskives brīvi kombinē, kā vien ienāk prātā.

Roz Vitalis no Krievijas ierindojami prog rock žanrā, pie kura viņi pieturas diezgan stingri, taču nevienu brīdi nepaliek klišejiski un nerada nogurdinošo ”šis ir kaut kur jau dzirdēts” sajūtu. Grupa Baltijā koncertējusi vairākkārt, tajā skaitā festivālā Baltic Prog Fest Lietuvā.

Pasākumā uzstāsies arī Laba Daba regulārie viesi Nils Īle ar perkusionistu apvienību Afro Ambient un Zviedrijā dzīvojošais gvinejietis – dejotājs un perkusionists Abdoullaye Camara, kurš līdz šim festivālā uzstājies divreiz, savukārt Latvijas mūzikas klubā pirmo reizi.

Starptautiskais mūzikas festivāls Laba Daba šogad Līgatnes novada Ratniekos no 31. jūlija līdz 2. augustam izskanēs sesto reizi, bet kopumā – septīto. Biļetes uz festivālu jau pieejamas visās Biļešu serviss kasēs un jāatzīmē, ka 31. janvāris būs pēdējā diena, kad biļetes pieejamas par īpaši izdevīgu cenu.

0 Komentāru