Mūžībā aizsaukta ”Duets Sandra” soliste

Šodien pēc grūtas cīņas ar slimību no dzīves šķīrusies muzikālās apvienības ”Duets Sandra” soliste Sandra Brīnuma, portālam Skaties.lv pavēstīja dziedātājas skatuves partneris un vīrs Andris Brīnums.

Jau ziņojām, ka pērnā gada nogalē Latvijas, iespējams, pieprasītākā koncertgrupa, Andra un Sandras Brīnumu apvienība ”Duets Sandra”, nāca klajā ar paziņojumu, ka vokāliste Sandra veselības problēmu dēļ pamet skatuvi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šodien, 10. februārī, dziedātāja devusies mūžībā.

Portāls Skaties.lv izsaka visdziļāko līdzjūtību Sandras tuviniekiem un talanta cienītājiem!

Audio: viens no “Duets Sandra” hitiem

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl