Mūžībā aizgājis Motörhead līderis Lemijs

Komentāri
Mūžībā aizgājis Motörhead līderis Lemijs
Foto: EPA/ LETA

70 gadu vecumā no dzīves šķīries britu smagā metāla grupas Motörhead līderis Ians “Lemijs” Kilmisters, šorīt savā Facebook lapā paziņojuši pārējie grupas locekļi.

“Mūsu varenais, cildenais draugs Lemijs pēc neilgas cīņas ar ārkārtīgi agresīvu vēzi šodien šķīrās no dzīves,” teikts grupas paziņojumā.

Par savu slimību rokmūzika ikona uzzināja tikai 26. decembrī – divas dienas pēc savas 70. dzimšanas dienas.

“Šodien esmu zaudējis vienu no saviem labākajiem draugiem – Lemiju. Viņš bija kareivis un leģenda. Tiksimies otrajā pusē,” savā Twitter kontā raksta cita rokmūzikas ikona, viens no Lemija ilggadējiem draugiem rokgrupas Black Sabbath līderis Ozijs Osborns.

Lemijs grupu Motörhead dibināja 1975. gadā. Viņš bija vienīgais, kurš grupā darbojās no tās pirmsākumiem. Motörhead lielākos panākumus guva 1980. gadu sākumā, kad vairāki viņu singli iekļuva Apvienotās Karalistes Top 40. Vairāki viņu albumi – Overkill, Bomber, Ace of Spades un galvenokārt No Sleep ’til Hammersmith nodrošināja grupai reputāciju kā vienai no britu vadošajām rokgrupām.

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl