Komentāri

13. jūnijā 60. dzimšanas dienu svin pašmāju estrādes leģenda, dziedātājs Žoržs Siksna. Mākslinieks svinēs kopā ar faniem, sniedzot īpašu koncertu ”Splendid Palace”, un jubilejas priekšvakarā atklāj Skaties.lv, ka viņa galvenās iedvesmotājas ir, bija un būs sievietes.

Mūziķis svinēs uz skatuves – tieši savas jubilejas vakarā ar šovu Rīgā Žoržs noslēdz savu īpašo koncertturneju. Izsludinot mūziķa 60 gadu tūri, viņš tika pieteikts kā Latvijas estrādes leģenda, taču mākslinieks Skaties.lv atzīstas – viņš sevi pie leģendām īsti vēl nepieskaita.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Ziniet, sešdesmit – tas ir tā kaut kur pa vidu. Ne sākums, ne arī vēl beigas. Jācenšas, jāuzvedas labi un tad arī skatuves karjera būs vēl ilgi,” sarunā ar Skaties.lv spriež mākslinieks.

Kā atklāj Žoržs, viņa mūžīgās jaunības noslēpums meklējams mākā ierobežot sevi attiecībā pret dzīves piedāvātajiem kārdinājumiem. Mūziķis cenšas ievērot veselīgu diētu, pēc koncerta sevi palutina ar laba konjaka glāzi, bet visu bez pārspīlēšanas.

”No mīlas gan nevajag atteikties. Tad atkal nebūs iedvesmas nodarboties ar mūziku,” par kārdinājumiem spriež Žoržs.

Lasi īpašo interviju ar Žoržu Siksnu te!

Foto: mūžam jaunais Žoržs Siksna

Žoržs sāka svinēt jau aprīlī uz ”Tallink” kruīza kuģa! Lasi un ballītes bildes skati te!

Žorža Siksnas mīlas dziesmas turpina lauzt kā cienījama vecuma dāmu, tā jaunās paaudzes sirdis. Un mākslinieks neliedzas – sievietes ir, bija un būs viņa lielākās iedvesmotājas.

”Ko es attaisnošos – sieviešu uzmanība man patīk! Tā ka koķetēšana koncertos tikai pieder pie lietas!

Par uzmanības apliecinājumiem runājot, tas skaistākais ir tas, ka šīs skaistās meitenes vispār ir manā koncertā.

Tā ir tā iedvesma. Tie ziedi ne vienmēr ir jānes. Neslēpšu – es jau dziedu dāmām, tās visas skaistākās mīlas dziesmas ir viņām.

Jo kas ir skaistākais, kas ir dzīvē? Tā ir sieviete,” pārdomās dalās mākslinieks.

Skaties.lv pievienojas sveicēju pulkam un sūta māksliniekam sirsnīgus sveicienus lielajā jubilejā!

Video: šodien baudām Žorža labākos hitus!

Muļķe sirds

Genoveva

Smeldzošais Septembris

Leonora

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl