Musiqq ar koncertu Palladium nosvin otrā albuma izdošanu

0 Komentāru
Musiqq ar koncertu Palladium nosvin otrā albuma izdošanu
Publicitātes foto

Grupa Musiqq pagājušās nedēļas nogalē nosvinēja piekto jubileju, izdodot otro studijas albumu Vēl viena mūzika un sniedzot koncertu fanu piepildītā koncertzālē Palladium.

Grupa Musiqq darbību uzsāka 2009. gadā un klausītāju sirdis zibenīgi iekaroja ar hitu Abrakadabra.

Grupas jaunajā albumā Vēl viena mūzika iekļautas 11 dziesmas, starp kurām ir visi iepriekšējo trīs gadu laikā ierakstītie un izdotie singli, no kuriem lielākā daļa jau kļuvuši par radiostaciju hitiem, bet dziesma Angel In Diguise pat uzvarējusi Eirovīzijas dziesmas nacionālajā atlasē un izdota Vācijā.

Dziesmas sacerējis un ierakstus producējis grupas radošais līderis Marats Ogļezņevs, skaņas gala apstrādi uzticot pieredzējušajam producentam Jānim Kalvem no Labo ierakstu studijas.

Albuma fiziskās CD kopijas iespējams iegādāties mūzikas veikalos, Jāņa Rozes grāmatnīcās un drīzumā arī Statoil degvielas uzpildes stacijās, kā arī albuma digitālā versija ir pieejama visās populārākajās pasaules mūzikas lejupielādes un straumēšanas platformās, tostarp Doremi.lv, Spotify, Deezer un iTunes. CD iespējams pasūtīt kompānijas Mikrofona ieraksti mājaslapā micrec.lv.

Publicitātes foto

Albuma dizainu veidojis mākslinieks Artūrs Tigulis, un tajā atrodamas šādas dziesmas:

 1. Dari kā es
 2. Sekundes
 3. Miljonārs
 4. Zaķpastala
 5. Trakas atmiņas
 6. Mūzika plūst pa vēnām
 7. Dzīve izdodas
 8. Angel In Disguise
 9. Tu tikai runā ar mani
 10. Saule šodien auksta
 11. Cтрана без названия (Musiqq feat Джакомо)
0 Komentāru