Modes imperators Džordžo Armāni svin apaļu darba jubileju

Komentāri
Modes imperators Džordžo Armāni svin apaļu darba jubileju
Foto: EPA/ LETA

Pasaulslavenais itāliešu modes mākslinieks Džordžo Armāni modes biznesā aizvadījis jau 40 gadus. Par godu apaļajai jubilejai Milānā atklāts dizaineram veltīts muzejs, bet pats modes mākslinieks sarīkojis modes skati, kurā parādīja labāko no sava veikuma.

80 gadus vecais dizainers, kurš pazīstams ar elegantajām tērpu kolekcijām, savas modes impērijas galvenajā mītnē Milānā jubileju svinēja kopā ar tādām zvaigznēm kā Leonardo di Kaprio, Keitu Blanšetu, Hilariju Svanku un Tīnu Tērneri. Viņi apmeklēja arī Armāni darba četrdesmitgadei veltīto modes skati.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mākslinieks, kurš nereti tiek dēvēts arī par karali Džordžo, karjeru sāka kā skatlogu noformētājs. Viņš skaidro, ka karjerā bijuši daudz dažādi interesanti notikumi, brīži. Viens no emocionālākajiem bijis, kad mākslinieka attēls bija nodrukāts uz prestižā žurnāla Times vāka, atzina Armāni. 1982. gadā modes mākslinieks kļuva par pirmo dizaineri, kurš attēlots uz prestižā žurnāla vāka kopš 1940. gadiem, kad šis gods tika uzticēts Kristianam Dioram.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl