Modes gardēži pulcējas vasarīgā Rīgas dizaineru modes skatē

Komentāri
Modes gardēži pulcējas vasarīgā Rīgas dizaineru modes skatē
Foto: publicitātes

Pagājušajā nedēļā Galleria Rīgā, Happy Art muzejā, tika aizvadīts modes pasākums Fashion is Profession, kurā tika demonstrētas divu Latvijas dizaineru jaunās vakarkleitu kolekcijas.

Katru vasaru Rīgā ir pieņemts rīkot pasākumus ar vietējo dizaineru dalību, kas jau ir galvaspilsētas tradīcija. Cilvēkiem tiek dota iespēja iepazīties ar vasaras aktualitātēm, jaunumiem un pašmāju dizaineru darbiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Modes pasākumā Fashion is Profession, kuru rīkoja kompānija SilverStein production, savas kolekcijas piedāvāja divas Latvijas dizaineres – Disegno EK (Jeļena Spalve) un EFL Fashion (Elmīra Kakimova).

Kā jau ir ierasts, viesus sagaidīja paši organizatori un pasākuma vadītāji – duets Alekss Silvērs un Liera Štein. Pirms sākas pasākuma oficiālā daļa, Happy Art muzēja darbinieki cienāja viesus ar gardiem vīniem un uzkodām, skanēja dzīvā mūzika džezmena Sergeja Bojcova izpildījumā un DJ Ramaz pavadījumā, kā arī visiem bija iespēja nofotografēties pie fotosienas, par ko rūpējās fotogrāfs Jurijs Kor.

FOTO – pasākuma smalkie viesi

Atklājot pasākumu, vadītāji stāstīja par pasākuma gaitu, kā arī interesantiem pārsteigumiem, kurus ir sagatavojuši šoreiz.

Pirmā savu skati piedāvāja dizainere Elmīra Kakimova, kuras veidotās vakarkleitas bija greznas un elegantas. Par EFL skates odziņu kļuva ne tikai dizaineres tērpi, bet gan tērpu pasniegšana. EFL skate notika Latvijas populārās dziedātājas Samantas Tīnas pavadījumā. Samanta Tīna sadarbojas ar EFL un bieži parādās savos priekšnesumos zīmola EFL kleitās.

Disegno EK skate piedāvāja garās vasaras kleitas, kuras derēs gan svinīga pasākuma apmeklējumam, gan arī vieglai pastaigai. Disegno EK kleitas tiek veidotas tikai no dabīgiem audumiem. Abas skates bija interesantas ar to, ka modeļu lomās iejutās modeles no Miss Latvija, kuras pārsteidza viesus ar savu šarmu un grāciju. Par modeļu skaistumu rūpējās vizuāla tēla stiliste, Make-up un frizūru meistare un LTV stiliste – Olga Magone, kā arī salona Ami studio stilists Kostja Beļčikovs.

Pasākumā galvenais pārsteigums bija dziedātāja un mūziķa Mika Dukura priekšnesums. Viņš izpildīja divas muzikālās kompozīcijas, kā vienmēr, pavadot dziedāšanu ar ģitāru. Mākslinieka vokāls bija tik enerģisks un spēcīgs, ka skatītāji, sajūsmā par Mika priekšnesumu, skaļi aplaudēja un kliedza ”bravo”.

SilverStein Production bija sagatavojuši loteriju ar vērtīgām balvām no pašas kompānijas, kā arī no sponsora – sporta studijas Fit20.

Pasākumā valdīja jauka un silta atmosfēra. To apmeklēja sabiedrībā labi zināmas personas, tostarp Ieva Adams, Jeļena Gricuka, Laura Raila un Deniss Tumakovs. Pēc pasākuma viesi un organizatori devās un pasākuma neoficiālo daļu, “afterpārtiju”, kurš notika klubā Mai Tai.

FOTO – modes skates

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl