Modele Alisa Znaroka publisko pirmās kopbildes ar mīļoto vīrieti

0 Komentāru
Modele Alisa Znaroka publisko pirmās kopbildes ar mīļoto vīrieti
instagram.com/alisaznarok/

Sociālajā tīklā ”Instagram” modele Alisa Znaroka, kura ir slavena hokeja trenera Oļega Znaroka meita, publiskojusi fotogrāfijas, kurās redzama kopā ar mīļoto vīrieti. Tādā veidā apstiprinot gan attiecību faktu, gan to, ka viņi jau dzīvo kopā. Pirmās baumas presē par modeles un sportista attiecībām parādījās jau 2016. gadā, bet pārītis nekomentēja izskanējušās runas, par spīti paparaci fotogrāfijām, kurās viņi biji redzami skūpstāmies.

Pāra sociālo tīklu profilos nav citu kopīgu bilžu, bet modeles mīļotais daudz redzams viņas suņa Mistera Rizija fotogrāfijās.

Arī hokejista sociālo tīklu fotogrāfijās biežs viesis ir Misters Rizijs. Ar suni sportists redzams gan Jūrmalā atpūšoties, gan mājas apstākļos gulšņājot gultā, pastaigājoties, braukājot ar velosipēdu un vienkārši samīļojot mazo ģimenes locekli.

Publiskotajās kopbildēs Alisa izsaka lielu paldies interjera dizaineram par lieliski iekārtoto dzīvokli. Modele saka lielu paldies par viņu sapņu dzīvokļa izveidi un lieliski iemūžināto momentu.

Fotogrāfijās pāris sēž uz letes un skatās uz zemi, kur tiem pretī raugās mazais sunītis. Sportists ir apskāvis modeli, radot romantikas, mīļuma atmosfēru, bet mājīguma atmosfēru paspilgtina pāra plikās pēdas. Bildē jaunieši tērpušies vienkārši – džinsos, džemperī un blūzē.

Alisas atvaļinājums Itālijā!

Ieraksta komentāros pāris saņem neskaitāmus laimes vēlējumus un tekstus par viņu skaistumu, saderību un to, cik skaista un spēcīga mēdz būt mīlestība. Arī pāra draugi komentāros apstiprina attiecību faktu.

Thank you @gn_design_real for our dream home and for capturing this cute moment ?

A post shared by Alisa Znarok (@alisaznarok) on

Arī interjera dizainere savā portāla “Instagram” kontā ievietojusi fotogrāfijas no slavenību dzīvokļa izveides, tā ļaujot pāra atbalstītājiem caur atslēgas caurumu ielūkoties slavenību tik tikko iekārtotajā mājvietā.

Pāra guļamistaba ir vienkārši iekārtota, tajā ir pelēka liela gulta, mazs galdiņš, divas sienas lampas, katra savā gultas pusē un pie sienas milzīga fotogrāfija, kurā Alisa redzama kādā no savām foto sesijām. Uz galdiņa redzama TV pults un žurnāls.

Mājvietas iekārtojumā pāris priekšroku dod bēšiem, maigiem, gaišiem toņiem. Izvēlētās krāsas piešķir plašumu un rada papildus gaišuma sajūtu.

Par skaistās modeles izredzēto kļuvis 26 gadus vecais hokejists, kreisās malas uzbrucējs Artēmijs Panarins, kurš 2011. gadā Krievijas hokeja izlases sastāvā kļuva par pasaules čempionu junioriem, fināla spēles laikā gūstot divus punktus.

0 Komentāru