Mistikas trilleris “Ļaunuma izsaukšana” piedzīvo turpinājumu

0 Komentāru
Mistikas trilleris “Ļaunuma izsaukšana” piedzīvo turpinājumu
Kadrs no šausmu filmas "Anabella". Publicitātes foto

  Drīzumā uz kinoekrāniem iznāks jauna šausmu filma – “Anabella”. Tā būs turpinājums filmai par spocīgo lelli Anabellu, kura uzdzina šermuļus mistikas trillerī “Ļaunuma izsaukšana”.

Filma “Anabella” balstās uz 2013. gadā tapušo šausmu filmu “Ļaunuma izsaukšana” un stāsta par lelli, ko ir apsēduši dēmoni. Filmas veidotāji apgalvo, ka abu filmu pamatā ir patiesi notikumi no amerikāņu paranormālo parādību pētnieku Eda un Lorēnas Varenu dzīves.

“Oskara” balvai par lomu filmā “12 gadi verdzībā” nominētā aktrise Alfre Vudarda jaunākajā filmā atveido Evelīnu – uzņēmēju un kaimiņieni filmas galvenajai varonei Mijai un viņas vīram Džonam.

Filmas centrā ir Džons un viņa sieva, kura ir mātes cerībās. Džons viņai uzdāvina skaistu, neparastu antikvāru lelli vārdā Anabella, kas tērpta baltā kāzu kleitā. Mija par dāvanu ir sajūsmā, taču viņas prieks par Anabellu nav ilgs. Kādā naktī viņu mājā ielaužas sātanistu kulta sekotāji un uzbrūk laulātajam pārim. No tā laika Anabellā iemiesojas ļaunums.

Šausmu filmas “Anabella” uzņemšanas laukumā atkal apvienojusies populārās filmas “Ļaunuma izsaukšana” komanda. Latvijas kinoekrānos filma būs skatāma no 10. oktobra.

0 Komentāru