1 komentārs
”Miss World” laikā skaistules gulējušas vien četras stundas diennaktī
Publicitātes foto

Latvijas skaistākā meitene Linda Kinca pēc atgriešanās dzimtenē labprāt dalās pieredzē par Vašingtonā piedzīvoto, atklājot vienā no pasaules prestižākajiem skaistumkonkursiem ”Miss World” gūto pieredzi un tā ēnas puses.

Ar puertorikāņu daiļavas Stefānijas del Valles uzvaru 18. decembrī noslēdzās viens no prestižākajiem skaistumkonkursiem “Miss World”. Otrdien, 20. decembrī, Rīgā no ASV atgriezās “Mis Latvija 2016” Linda Kinca. Linda ar prieku padalās par okeāna otrā malā piedzīvoto.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Trīs nedēļas, ko pavadīju Vašingtonā, bija saspringtas, bet neaizmirstamas. Mēs gulējām četras līdz sešas stundas, bet katru dienu iesāku ar lielu prieku un godu, zinot, ka mani atbalsta Latvijā.

Mums bija organizētas privātas ekskursijas lielākajos un interesantākajos tūrisma objektos (Baltais nama, Kapitolijs, New York, izbraukums ar kuģi pie Neatkarības statujas, teātra un TV šovu apmeklējumi, bāreņu skolas apmeklējums).

Esmu iemīlējusies Amerikā un tās cilvēkos, kuri vienmēr ir smaidīgi un pozitīvi noskaņoti,” pārdomās var Vašingtonā piedzīvoto dalās ”Mis Latvija 2016” Linda Kinca.

Foto: Linda ASV un atgriežoties Rīgā

Viņa atzīst, ka ļoti centusies, lai skaistumkonkursa ”Miss World 2016” finālā iekļūtu labāko divdesmitniekā. Tagad zināms, ka šai pozīcijai latviešu skaistule bijusi ļoti tuvu. Talantu sacensībās starp 91 dalībnieci latviete iekļuva Top 10. Arī sporta sacensībās Linda iekļuvusi finālā. Taču pietrūkusi kāda prasme.

”Man pietrūka prasmes peldēšanā. Vieglatlētikā vienmēr esmu bijusi viena no pirmajām, bet peldēšana diemžēl nekad nav bijusi mana stiprā puse,” atzīst Linda.

”Ļoti gaidīju finālu, lai parādītu pasaulei, ka Latvijā dzīvo kreatīvi un talantīgi cilvēki.

Mana vakarkleita, kuru man konkursam speciāli šuva dizainere Agnese Eiduka, atspoguļoja Latvijas dabu ziemā. Ar lepnumu vilku to mugurā un gāju uz skatuves iekarot skatītāju sirdis.

Kad vinnēja Miss Puertoriko, biju priecīga. Ar meiteni biju paspējusi sadraudzēties sagatavošanas procesā. Viņa ir gudra, atklāta un sirsnīga. Apsveicu viņu ar uzvaru!” stāsta Latvijas skaistākā meitene.

Foto: ”Miss World” krāšņais fināls

Konkurss “Miss Latvia 2016” būtiski mainījis Lindas dzīvi. ”Es nekad nevarētu iedomāties, ka savos 18 gados es 18. novembrī latviešus apsveikšu Šveicē, sniegšu neskaitāmas intervijas Latvijas medijiem, mani uzrunās jaunas meitenes un teiks, ka esmu viņiem kā piemērs, lai pilnveidotu sevi, uzstāšos visprestižākajā skaistumkonkursā,” priecīga ir Linda.

Skaistule, atgriežoties Latvijā, pauž prieku būt mājās kopā ar savu ģimeni un draugiem.

Atgādinām, ka turpinās pieteikumu iesniegšana nacionālajam skaistumkonkursam ”Mis un Misters Latvija 2017”. Vairāk uzzini šeit!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl