Mīļš video: bērni ”izkrata sirdi” Reinikam

3 komentāri
Mīļš video: bērni ”izkrata sirdi” Reinikam
Foto: ekrānuzņēmums

Dziedātājs Lauris Reiniks nesen pieņēma neparastu uzdevumu, cenšoties noskaidrot, par ko visbiežāk streso bērni Latvijā.

Par ko, viņuprāt, visbiežāk izjūt stresu pieaugušie un viņi paši? Kas satraukuma mirkļos palīdz nomierināties? Lai to noskaidrotu, kopā ar mūziķi Lauri Reiniku, kurš arī pats pirms katras uzstāšanās joprojām izjūt stresu, tika veikts neliels eksperiments.

Uz sarunu tika aicināti bērni vecumā no 5 līdz 11 gadiem, viņu atbildes apkopojot video. Kā noskaidrojās, bērni lielākoties ikdienā jau ir saskārušies ar vārdu ”stress” un zināja pastāstīt, par ko paši visbiežāk streso.

Izrādās, ka bērniem nav svešas arī stresa bumbiņas, taču viena no video dalībniecēm pārsteidza Lauri Reiniku, atklājot, ka nomierināties palīdz tieši viņa dziesmu videoklipu skatīšanās Youtube.

Video

TOP komentāri

 • Guņa
  0 0 0

  Guņa

  Nu tikko aizdomājos, bet šim tak nekad nav bijusi sieviete, vai tur kaut kas nav štokos, vai tā ir vienkārši nolaidība, vai arī piesardzība, ka neiztīra māju aizejot.
 • Helmenis
  0 0 0

  Helmenis

  Šis varētu latviskoties,un turpmāk pieteikt sevi kā: Rijenieks, nevis kā krievs, рейникс.
 • Klimpa
  0 0 0

  Klimpa

  Aizdomas bija, ka runa iet par Lauri, bet raksta autors atkal gribēja izjāt lasītāju.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl