Mīlīgi FOTO: Latvijas zvaigznes pozē ar mājdzīvniekiem, lai glābtu citus zvēriņus

Pievienot komentāru
Mīlīgi FOTO: Latvijas zvaigznes pozē ar mājdzīvniekiem, lai glābtu citus zvēriņus
instagram.com/bulis23/

Labdarības kampaņā #laiBigbankZiedo kuplā skaitā iesaistījušies arī Latvijas populārie cilvēki. Dziedātāja Aija Andrejeva, skaistuma karaliene Simona Kubasova, aktieris Andris Bulis, TV zvaigzne Elīna Melbārde, dziedātāja Rūta Dūduma, dziedošās māsiņas Drozdovičas un citi ievietojuši sociālajos tīklos attēlus ar saviem mājdzīvniekiem.

Taču šoreiz “selfiji” publicēti cēla mērķa vārdā. Kā informē akcijas organizatori, par katru sociālajos tīklos ievietoto bildi ar tēmturi #laiBigbankZiedo, banka novirza 2,00 eiro patversmei Labās mājas.

Akcijai ir vēl kāds pozitīvs blakusefekts – faniem ir iespēja apskatīt, kādi četrkājaiņi aug viņu elku ģimenēs, un, kas zina, pašiem iedvesmoties kāda mīluļa adopcijai.

#laibigbankziedo

A photo posted by Elīna Melnbārde (@elina.me) on

#laibigbankziedo

A photo posted by Rūta Dūduma (@rududum) on

4. oktobrī visā pasaulē atzīmē Starptautisko Dzīvnieku aizsardzības dienu, kuras ietvaros BigBank sadarbībā ar dzīvnieku patversmi “Labās Mājas” jau vairākus gadus pēc kārtas rīko akciju – aicina cilvēkus savos soc. tīklos publicēt selfiju ar savu mājdzīvnieku, lietojot haštagu #laibigbankziedo un par katru bildi Bigbank ziedo 2eur patversmei. Mēs ar mūsu #welshcorgi Mikiju savu mazo brāļu mazo misiju esam veikuši. Aicinām to izdarīt arī Tevi ar savu Jo vairāk smuku bilžu ar mūsu mīluļiem, jo vairāk palīdzības LABAJĀM MĀJĀM. Nav tak tik grūti, ne?! Nepaliec vienaldzīgs uzliekot tikai ❤ klik klik dubultklikšķi uz mūsu bildes. Pievieno arī savējo un padot tik tālāk. Es zinu, ka daudziem no Jums, kuri skatīsies mūs ar Mikuci, pašiem mājās ir mīluļi! Parādi to man un citiem. #forshaakcija

A photo posted by Armands Simsons (@armandssimsons) on

Lasi vēl