Komentāri
Milas Jovovičas meita mazajai māsiņai izdomājusi dīvainus vārdus
Foto: Sipa USA/ Scanpix

Ukraiņu izcelsmes amerikāņu aktrise Mila Jovoviča (38) ir otrā bērna – meitas – gaidībās, ziņo izdevums Us Weekly. Aktrises sešgadīgā meita jau mazajai māsiņai izdomājusi neparastus vārdus.

Milas un viņas vīra režisora Pola Andersona ģimenē jau aug septiņus gadus veca meita Evera. Kā stāsta M. Jovoviča, viņa mazajai māsiņai jau izdomājusi vairākus vārdus. ”Versijas ir visai interesantas. Piemēram, Toileta Boula (klozetpods – no angļu valodas) un Baisikla Leina (veloceliņš – angļu valodas),” smej aktrise.

Mila Jovoviča un Pols Andersons iepazinās 2002. gadā filmas Resident Evil uzņemšanas laukumā. Kāzas tika svinētas 2009. gada vasarā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl