Mila Kunisa: nekad tā īsti neesmu ticējusi laulības institūcijai

Pievienot komentāru
Mila Kunisa: nekad tā īsti neesmu ticējusi laulības institūcijai
AFP

Intervijā populārajam Hovarda Sterna šovam daiļā aktrise atklājusi dažas detaļas par savām attiecībām ar bijušo draugu, filmas Viens pats mājās zvaigzni Makaliju Kalkinu un atzinusi, ka pirms satika Eštonu Kačeru, viņa nedomāja, ka kādreiz apprecēsies.

Mila ar Makaliju sāka satikties, kad viņai bija 18 gadu. Aktrise atceras, ka Makalija popularitāte bija liels izaicinājums viņu attiecībām, jo ar puisi neesot bijis iespējams iziet uz ielas. Iearugot Makaliju, fanes esot spiegušas, kas Milai tolaik licies neadekvāti.

Mila ar Makaliju bija pāris gandrīz desmit gadu, bet par precībām abi nekad neesot runājuši. Mila atzīst, ka nekad tā īsti nav ticējusi laulības institūcijai.

Neskatoties uz to, šobrīd Mila Kunisa ir laimīgi precējusies ar aktieri Eštonu Kačeru. Viņa gan norāda, ka pirms ļāvušies romantiskām jūtām, abi bijuši piesardzīgi, ņemot vērā iepriekšējās ilgtermiņa attiecības – viņai ar Makaliju, bet Eštonam – ar viņa bijušo sievu Demiju Mūru. Mila stāsta, ka sākotnēji abi bijuši vienisprātis, ka tā ir tikai draudzība, un pat gājuši uz randiņiem ar citiem cilvēkiem, tomēr beigu beigās šī draudzība pāraugusi mīlestībā.

Milai un Eštonam jau ir divus gadus veca meitiņa un šobrīd viņi atkal gaida ģimenes pieaugumu.

Foto