Mihelsons parkā testē jauno Prāta Vētras aplikāciju

Komentāri

Grupas Prāta Vētra jaunradītajā aplikācijā dziesmu Ēdenes dārzs būs iespējams noklausīties tikai parkos un dārzos, otro dziesmu varēs noklausīties tikai saullēktā, bet trešo – tikai ātri skrienot.

Grupa Prāta Vētra mēģinājumu telpu Bukultu ielas nama septītajā stāvā apdzīvo jau desmito gadu. Šeit sākas rubrikas Diena ar zvaigzni varoņa Māra Mihelsona šīs dienas aktīvās gaitas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Parasti Prāta Vētra mēģinājumus sāk ne agrāk kā vienpadsmitos no rīta. Tiesa, mēģinājumi notiek ne katru dienu, bet gan, kad ir intensīvāks periods, kad jāgatavojas kādam koncertam vai ierakstam.

Uz koncertiem Latvijā Māris Mihelsons parasti dodas ar savu automašīnu, bet ļoti spilgti atceras kādu koncertturneju Krievijā. ”Lielais autobuss, kur, sākot no vidus līdz aizmugurei, tiek izņemti ārā visi krēsli. Bija izveidota tādā kā speciāla grīda, pa virsu matračus. Tad mēs smuki gulējām – tā kā zivtiņas,” atminas Māris.

Prāta Vētras jaunais albums, kas iznāks 19. maijā, tapis vismaz gadu. Arī tā dizainu šoreiz plānojuši kopīgi, iedvesmojoties no kādas skulptūras Vācijā. grupas dalībnieki taustiņinstrumentālistam uzticējuši uzraudzīt topošā albuma grafiskā dizaina izstrādi.

Rēķinoties ar to, ka ir 21. gadsimts, radīta Prāta vētras aplikācija, kas pavisam drīz būs pieejama arī plašākai publikai. Lietotnē būs pieejamas trīs grupas dziesmas, bet atklāšana notiks īpašā veidā. Dziesmu Ēdenes dārzs būs iespējams noklausīties tikai parkos un dārzos, otro dziesmu varēs noklausīties tikai saullēktā, bet trešo – tikai ātri skrienot. Ticis pie aplikācijas savā viedtālrunī, Māris gatavs to pats arī notestēt.

Vairāk par to, kā paiet ”prātinieka” Māra Mihelsona ikdiena, skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl