Komentāri

Ansambļa Mielavs un Pārcēlāji tradicionālie koncerti Starp Ziemassvētkiem un Jauno gadu 29. un 30. decembrī izskanēs Rīgā, mūzikas namā Daile, 27. decembrī – Siguldā un 28. decembrī – Jelgavā. Koncertos skanēs dziesmas no visiem ansambļa albumiem, kā arī grupas Jauns mēness repertuārs, par kura likumīgiem mantiniekiem sevi uzskata Mielavs un draugi.

Iespējams, tiks pirmatskaņotas arī dziesmas no topošā jaunā skaņu ieraksta, kas klajā varētu tikt laists 2015. gada pavasarī. Jāatzīmē, ka dziesmu rakstnieku tandēms Ainars Mielavs un Gints Sola jaunas dziesmas nav publicējuši kopš 2008. gada, kad tika izdots albums Bezgalīga lēnā deja.

Pārcēlājos šobrīd muzicē pieredzes bagāti sava amata meistari – Ainars Mielavs, Gints Sola, Juris Kroičs, Aigars Voitišķis un Jānis Stafeckis.

Biļetes uz koncertiem pieejamas Biļešu paradīzes kasēs.

No 1. decembra mūzikas ierakstu tirdzniecības vietās būs pieejams grupas Jauns mēness atvadu koncerta videoieraksts – DVD Jauns mēness 25 gadi. Koncerts Palladium.

“Kad sākām gatavoties, kā vēlāk izrādījās, pirmajam no trijiem Jauna mēness atvadu koncertiem mani uzmeklēja līdz tam man nepazīstams cilvēks vārdā Raivo. Satiekoties viņš izteica vēlmi filmēt šo notikumu. Atbildēju apmēram tā – mani pašu tas neinteresē, bet, ja viņš tiešām ļoti vēlas, tad – lūdzu!” atminas Ainars Mielavs. “Tagad, divus gadus pēc man personiski ļoti aizkustinošā vakara Palladium koncertzālē, varu apgalvot, ka Raivo Karro ir ne tikai piepildījis savu ieceri, bet izveidojis vislabāko koncertfilmu no visām, kurās līdz šim bijuši iesaistīti kā Jauna mēness, tā Pārcēlāju muzikanti!”

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl