Mielavs un Pārcēlāji aicina uz koncertiem Rīgā, Siguldā un Jelgavā

0 Komentāru
Mielavs un Pārcēlāji aicina uz koncertiem Rīgā, Siguldā un Jelgavā
No kreisās: Jānis Stafeckis, Juris Kroičs, Ainars Mielavs, Gints Sola, Aigars Voitišķis. Foto: Mārtiņš Otto

Ansambļa Mielavs un Pārcēlāji tradicionālie koncerti Starp Ziemassvētkiem un Jauno gadu 29. un 30. decembrī izskanēs Rīgā, mūzikas namā Daile, 27. decembrī – Siguldā un 28. decembrī – Jelgavā. Koncertos skanēs dziesmas no visiem ansambļa albumiem, kā arī grupas Jauns mēness repertuārs, par kura likumīgiem mantiniekiem sevi uzskata Mielavs un draugi.

Iespējams, tiks pirmatskaņotas arī dziesmas no topošā jaunā skaņu ieraksta, kas klajā varētu tikt laists 2015. gada pavasarī. Jāatzīmē, ka dziesmu rakstnieku tandēms Ainars Mielavs un Gints Sola jaunas dziesmas nav publicējuši kopš 2008. gada, kad tika izdots albums Bezgalīga lēnā deja.

Pārcēlājos šobrīd muzicē pieredzes bagāti sava amata meistari – Ainars Mielavs, Gints Sola, Juris Kroičs, Aigars Voitišķis un Jānis Stafeckis.

Biļetes uz koncertiem pieejamas Biļešu paradīzes kasēs.

No 1. decembra mūzikas ierakstu tirdzniecības vietās būs pieejams grupas Jauns mēness atvadu koncerta videoieraksts – DVD Jauns mēness 25 gadi. Koncerts Palladium.

“Kad sākām gatavoties, kā vēlāk izrādījās, pirmajam no trijiem Jauna mēness atvadu koncertiem mani uzmeklēja līdz tam man nepazīstams cilvēks vārdā Raivo. Satiekoties viņš izteica vēlmi filmēt šo notikumu. Atbildēju apmēram tā – mani pašu tas neinteresē, bet, ja viņš tiešām ļoti vēlas, tad – lūdzu!” atminas Ainars Mielavs. “Tagad, divus gadus pēc man personiski ļoti aizkustinošā vakara Palladium koncertzālē, varu apgalvot, ka Raivo Karro ir ne tikai piepildījis savu ieceri, bet izveidojis vislabāko koncertfilmu no visām, kurās līdz šim bijuši iesaistīti kā Jauna mēness, tā Pārcēlāju muzikanti!”

0 Komentāru