“Mesa”, Kaupers un Arstarulsmirus vienojas iedvesmojošā kopdziesmā

0 Komentāru
“Mesa”, Kaupers un Arstarulsmirus vienojas iedvesmojošā kopdziesmā
Mārtiņš Cīrulis

Mūziķa Gata Irbes projekts “Mesa” klausītāju uzmanībai nodevis jaunāko skaņdarbu ”Vēl augstāk”. Dziesma ierakstīta, piedaloties Renāram Kauperam un Arstarulsmirum. 

”Dziesma ”Vēl augstāk” uzdod jautājumu mums katram – kas ir tās uzvaras un kalni, kuros varam uzkāpt, kā arī sniedz hipotētiskas atbildes no mūsu pašu puses, ka sasniegumi un uzvaras ir priekš mums,” par jauno singlu teic projekta autors Gatis Irbe.

”Vairāk par pārdomām šī temata sakarā dziesmu vēlējāmies radīt arī kā iedvesmas avotu tiem, kas to klausās un, iespējams, ir izšķirīgu momentu priekšā,” papildina mūziķis.

Audio: “Mesas”, Kaupera un Arstarulsmirus kopdziesma

”Zviedru superproducents Max Martin intervijā reiz teica, ka laiks, kad popmūzikā dziesmu un tekstu rakstīja viens cilvēks, ir pagājis (ar patīkamiem izņēmumiem, protams), un, ka šobrīd pie viena skaņdarba strādā četru līdz piecu cilvēku komanda, kas nepārtraukti mijiedarbojoties nonāk pie viena, proti, tās pašas dziesmas. Izrādās, ka viņš runāja arī par mūsu konkrēto gadījumu – Gatis, Arstarulsmirus, es un kā palīgplecs arī Arnis Račinskis – nebijusi, ļoti interesanta, un, kā man pēdējā laikā labpatīkas teikt – augšupvērsta komandas sadarbība,” pauž Kaupers.

”Domāju, ka ikviens no mums, kurš bija iesaistīts dziesmas radošajā procesā, kaut kādā mērā izjuta un dabūja sevī veicināt skaņdarbā apdzejotās īpašības – ticību tam, ka mūsu izaugsme ir bezgalīga, spēju tikt pāri savām robežām, cieņpilnu un vērīgu attieksmi pret līdzcilvēkiem,” turpina Arstarulsmirus.

”Bija vienlīdz patīkami, izaicinoši un saviļņojoši piedalīties šajā sadarbībā un kopējiem spēkiem nonākt līdz iedvesmojošam rezultātam, jo iesaistīto redzējumi bija ļoti dažādi,” saka Arstarulsmirus, kurš producējis dziesmas mūziku. Atsevišķā skaņdarba epizodē piesaistīts arī Arnis Račinskis.

Dziesma digitāli pieejama arī ekase.lv.

Foto: projekta “Mesa” “Baltais koncerts” Liepājā

0 Komentāru