Mēs par viņiem vēl dzirdēsim! Nācijas elki, kuri uzmirdzēja 2016. gadā

2 komentāri
Mēs par viņiem vēl dzirdēsim! Nācijas elki, kuri uzmirdzēja 2016. gadā
Zvaigžņu privātais arhīvs

Kā vienu gadu nomaina nākamais, arī šovbiznesā “vecās” zvaigznes no aprites regulāri izstumj naski un enerģiski jaunpienācēji. 2016. gads mums dāvājis jaunus talantus šovbiznesā, par kuriem, skaidrs, dzirdēsim arī nākamgad. Skaties.lv piedāvā atskatīties uz šī gada spilgtākajiem jaunpienācējiem.

Stilīgo jauniešu elki – “Singapūras satīns”

Latvijas stilīgie jaunieši ilgus gadus īdēja, ka latviešu mūzikā nekā baudāma neesot – viss esot veciem cilvēkiem paredzēts šlāgeris. Šogad jaunatnes lūgsnas beidzot tika uzklausītas – uzmirdzēja uzreiz vairāki mūsdienīgi izpildītāji.

Paziņojuši par savu debiju 2015. gada pašā izskaņā, Latvijas skatuves un mūzikas draugu sirdis šogad satricināja ”Singapūras satīns”.

Mākslinieki ietērpj melodijās medainu dzeju par tādām aktuālām tēmām kā alkoholiskais gardums “Džons”, “Tinder” kucēm un citām jauniešiem tuvām lietām.

Foto

Gada apskaustākais hiphoperis Neids

Gada izskaņā, kad likās, ka pašmāju hiphopā nekas jauns vairs nenotiks, skatuves satricināja Neids jeb Niks Endziņš.

Kā jau tas allaž notiek, ja runa par popularitāti, līdz ar fanu pulciņiem Neidam uzradās arī visai pamatīgi apsaudēju pulki, kuri turpina izgāzt žulti Skaties.lv komentāros. Pašu Neidu tas neuztrauc – viņš turpina radīt savu mākslu un jau paziņojis, ka 2017. gads būs viņa gads.

Foto

Video

Draiskā vientuļā mamma Līga

Gada veiksmes stāsts, ja runa par jaunajiem šoviem, noteikti ir ”Precētie pret brīivajiem”. Drosmīgās attiecību spēles ideja ieinteresēja vairākas spilgtas personības, liekot tiem atklāt savus dzīvesstāstus ekrānos.

Par vienu no plašāk aprunātajām drosminiecēm kļuva Līga Millere – vientuļā divu meitu mamma, kura spēles ietvaros nebaidījās pierādīt, ka arī māmiņa var būt seksīga un izmetās peldkostīmā, lai kameru priekšā liktos vannā ar svešinieku.

Gada laikā Līgas mīlas dzīve ir sakārtojusies – viņa atradusi īsto vīrieti, bauda ģimenes laimi un par attiecību šoviem vairs nedomā.

Par Līgas jauno dzīvi lasi te!

FOTO: Līgas mīlestības pilnā ikdiena

Publiski piekrāptā līgava Agita Amatniece

Lai arī Agita Amatniece ekrānā uzmirdzēja tikai pavasarī, šķiet, ka pagājuši jau vairāki gadi kopš viņu pazīstam – tik daudz šī meitene pieredzējusi nepilna gada ietvaros.

Agita kā ”Precētie pret brīvajiem” dalībniece spēles ietvaros paspēja izraudāties un izšķirties ar savu draugu-krāpnieku, kā arī pēc tam salīgt mieru un piekrist bildinājumam.

Pēc bildinājuma viņas un līgavaiņa dzīvē iestājās šausmu pilna krīze, no kuras izrāpties palīdzēja jaunas attiecības. Tā visa rezultātā gada izskaņā Agita ir fantastiski notievējusi un dalās dzīvesgudrās pārdomās, ko var lasīt šeit.

Video: Skandalozais bildinājums

Gada ņiprākā grūtniece Sanita

Par gada iedvesmojošāko jauno zvaigzni neapšaubāmi var saukt Sanitu Rozenbergu. Meitene kopā ar skandalozo Violetu Stepanovu pieteicās šovam ”Lauku sēta”, un viņu no dalības neatturēja grūtniecība.

Sanita pat no producentiem noslēpa to, ka zem sirds nes bērniņu, lai varētu pilvērtīgi piedalīties ”Lauku sētas” cīņās, negaidot nekādas atlaides.

Lai arī Sanita finālā neiekļuva, viņa spēlē nostartēja godam, iedvesmojot neskaitāmas Latvijas sievietes un pierādot, ka arī sieviete gaidībās var būt apburoša, spēcīga un enerģijas pārpilna.

FOTO: Skaistā Sanita

Gada skaistule Evelīna Šaulīte

Vasaras mīlas spēle ”Netīrās dejas” Latvijai dāvāja jaunu zvaigzni Evelīnas Šaulītes personā. Izskatīgā meitene, kura darbojusies arī kā fotomodele, tautai dikti iepatikās, tāpēc pēc spēles lielu prieku sagādāja viņas paziņojums, ka no šovbiznesa Evelīna nepazūd.

Jaunā dāma, kura pelnīti tikusi pie gada skaitākās šovu meitenes titula, pēc šova turpināja priecēt fanus, sākot strādāt par viesu uzkurinātāju ”Coyote Fly”.

Gada izskaņā sakārtojusies arī Evelīnas mīlas dzīve – pēc likstām ar šovā noskatīto Aināru meitene beidzot spējusi atvērt sirdi citam. Nav šaubu – par šo dāmu mēs vēl daudz dzirdēsim!

Par Evelīnas jaunajām attiecībām lasi te!

Foto: skaistā Evelīna

Latvijas puišu ideāls – Lauma Anšmite

Otrs veiksmes stāsts ”Netīro deju” sakarā ir Lauma Anšmite. Lai arī šī lēdija neiekļuva starp finālistēm, viņas trumpis ir skaistums – daudzi Latvijas puiši Laumu atzinuši par savu sievietes ideālu.

Lai arī meitenes izraudzītais Kims Laumu šovā atstāja vien trešajā vietā, tieši Lauma bija tā, kura pēc šova baudīja vislielāko puišu uzmanību.

Pielūdzēju vēstules Laumai pienāk joprojām, turklāt meitene atkal ir brīva, kas puišiem vieš cerības, ka viss vēl nav beidzies – iespējams, nākamais gads būs tas, kad Laumas sirdi iekarot izdosies kādam no viņiem!

TOP komentāri

 • Neida Nīdējs :D
  +1 +1 0

  Neida Nīdējs :D

  Pietiks to Neidu te bāzt, mēsls vien :D, apsaudēji bļe xDDD
 • HA :D
  +1 +1 0

  HA :D

  Kurš vēl pālī pēc Jaunā Gada sagaidīšanas šitādu sviestu uzkūla? :DDDD nereāli slikti

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl