15 komentāri
”Mēs ar Paskvāli varētu atkal saiet kopā.” Kombuļu Inese atklātā intervijā par pārdomu gadu un jauno dzīvi
Privātais arhīvs

Pagājis gads, kopš pazīstamā latviešu dziedātāja Inese Saulīte jeb Kombuļu Inese šķīrās no sava itāliešu vīra Paskvāles Adario. Sirsnīgā sarunā ar Skaties.lv māksliniece atklāj, ka šis gads abiem bijis iespēja salikt savas dzīves pa plauktiņiem, lai, iespējams, atkal saietu kopā.

”Manā dzīvē joprojām viss notiek – aktīvi uzstājos, veidoju videosveicienus. Koncerti pēdējā laikā ir vairāk privātās ballītēs, bet, jā, no skatuves pazudusi noteikti neesmu. Darba ir daudz, skriešanas daudz, bet samaksas – maz,” sarunā ar Skaties.lv par dzīvi sirsnīgi pasmejas Inese.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc šķiršanās no Paskvāles Inese dzīvo viena, audzinot un uzturot divus dēlus. Ar iztikšanu esot visādi. “Kad ir, tad ir tā naudiņa, kad nav – tad nav.

Ir ļoti grūti būt vientuļai mammai, taču kaut kā ir jācīnās,” tā Inese. Māksliniece neslēpj, ka pēc ziņas par šķiršanos no Paskvāles viņu uz randiņiem aicina attiecību kāri kungi. Kā Skaties.lv uzsver Inese, viņa dzīvē jau gana daudz apdedzinājusies un uz lētiem solījumiem vairs neuzķersies.

Kombuļu Inese

Kombuļu Inese

”Pielūdzēji ir ļoti saaktivizējušies, bet es vairs neuzķeršos uz tukšiem solījumiem. Dzīve mani norūdījusi, un tagad es zinu, ko es gribu.

Man ir vajadzīgs vīrietis, ar kuru justies drošībā kā finansiālā, tā emocionālā ziņā. Bet es uzreiz gribu redzēt darbus, man nevajag tukšus vārdus,” no dzīves iemācījusies Inese.

Viņa šogad sakārtojusi attiecības ar abiem saviem bijušajiem vīriem – Paskvāli Adario un Ēriku Cibuļski.

“Prieks, ka ar Ēriku beidzot viss kārtībā. Viņš ir nomierinājies un vairs necer atjaunot attiecības. Esam draugi, beidzot esam izrunājuši visus pagātnes nodarījumus un piedevuši viens otram. Mūsu attiecībās iestājies miers,” tā Inese.

Arī attiecībās ar Paskvāli laiks visu sāk salikt pa plauktiņiem. Abi šķīrās pagājušajā vasarā ar skaļu skandālu, un dziedātāja savos publiskajos izteikumos neslēpa, ka šajās attiecībās jutās sevi izsmēlusi – vīrs dzīvojis uz viņas rēķina, nemitīgi sūkstījies par dzīvi un bijis kā vēl viens bērns.

Kā Skaties.lv atklāj Inese, gadu dzīvojot atsevišķi, itālis pārdomājis dzīvi. “Ar Paskvāli tagad atkal regulāri sazināmies.

Kombuļu Inese

Kombuļu Inese

Viņš dzīvo Itālijā, ir atradis darbu un mani finansiāli atbalsta. Viņš ir sapratis savu kļūdu, mainījis visu, kādēļ mēs šķīrāmies. Mēs ar Paskvāli varētu atkal saiet kopā. Tas ir ļoti iespējams. Mēdz teikt, ka gudrība nāk ar laiku, un dzīve to apstiprina.

Paskvāle ir sapratis savas kļūdas un šajā laikā ļoti mainījies,” prieku pauž Inese.

Lai tiktu galā ar dzīves problēmām, Inese pēdējā gada laikā aktīvi nodevusies meditācijām. Pievēršanās meditācijai palīdzējusi sakārtot dzīvi, domas un nu ļauj Inesei saglabāt pozitīvu skatījumu arī brīžos, kad pavisam, pavisam grūti.

”Meditēju, domāju pozitīvi un uzturu labu garastāvokli. Principā cenšos vienmēr būt uz pozitīvā viļņa. Protams, ka arī man ir problēmas, bet esmu iemācījusies uz tām skatīties no citas puses.

Problēmas ir dzīves sastāvdaļa, tās padara dzīvi interesantu. Savā ziņā man tās pat patīk, jo liek risināt lietas, rada notikumus. Ja nebūtu problēmu, dzīve būtu garlaicīga,” smejoties savu jauno dzīves filozofiju atklāj Inese. Viņa uzsver – lai kā arī ietu, fanu acīs jāsaglabā dzīvesprieka pilns tēls. Galu galā – viņa taču ir skatuves māksliniece, un viņas uzdevums ir nest prieku citu dzīvēs!

Tuvākais datums, kad Inesi varēs satikt fani, ir jau 7. jūlijs. Tad Inesei gaidāms koncerts Liepājā, pludmales bārā.
Savukārt visi, kuri vēlas piešķilt dzirksti savām vasaras ballītēm, laipni aicināti rakstīt Inesei sociālajos tīklos, lai sarunātu privātu koncertu vai pasūtītu videosveicienu.

“Par visām summām vienosimies personīgi. Protams, ka cena atšķiras koncertam Rīgā vai tepat Liepājā. Bet par visu varam vienoties,” gatava nākt pretī faniem un viņu iespējām ir Inese.

Foto: Ineses jaunā dzīve

TOP komentāri

 • žiks
 • Dace
  +3 +3 0

  Dace

  Vai tiešām nevar sameklēt kaut sētnieces darbu, lai katru mēnesi būtu regulāri ienākumi. Tik slima taču nav, ja var uzstāties.
 • Verners
  +4 +2 -2

  Verners

  smukāka palikusi bez tā parazīta uz kakla, cerams, ka pietiks prāta tajā pašā grāvī atkal neiekāpt

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl