Melo-M Latvijas turneju atklās Jelgavā

Komentāri
Melo-M Latvijas turneju atklās Jelgavā
Publicitātes foto

Čellu trio Melo-M februāra sākumā dosies jaunās koncertprogrammas No meža mēs nākam Latvijas turnejā, atklāšanas koncertu sniedzot Jelgavas Kultūras namā 13. februārī, informē mūziķu pārstāvis Kaspars Kukuvass.

Latvijas turnejas koncertos Melo-M atskaņos gan jaunas kompozīcijas, gan pašas populārākās melodijas no grupas repertuāra.

”Ļoti priecājamies, ka mūsu jaunās Latvijas turnejas atklāšanas koncerts notiks tieši Jelgavā – pilsētā, kur daudzkārt esam muzicējuši un vienmēr esam laipni sagaidīti. Ne viens vien koncerts Jelgavā aizritējis kā neaizmirstams piedzīvojums, gūstot abpusēju enerģijas lādiņu un dodot prieku gan klausītājiem, gan mums pašiem. Esam sagatavojuši jaunu programmu un ceram, ka tā būs arī šoreiz,” teic Melo-M mūziķi.

Publicitātes foto

Koncertprogrammas No meža mēs nākam pamatā ir Melo-M dalībnieka Kārļa Auzāna oriģinālkompozīcijas, kas radītas tieši šim izpildītāju sastāvam.

Lai gan Melo-M repertuārā līdz šim dominējušas īpašas versijas par populārām mūzikas tēmām, Kārlim Auzānam ir liela komponista pieredze, gan rakstot mūziku teātra izrādēm Piafa, M Butterfly, Pīters Pens un 1984, gan komponējot tēmas kinofilmām. Līdz ar to jaunajā programmā ieskanēsies arī daži pazīstami motīvi.
Jauno koncertprogrammu No meža mēs nākam čellu trio Melo-M pirmatskaņoja lielkoncertos Rīgas Kongresu namā pagājušā gada nogalē, gūstot lieliskas publikas atsauksmes.

Līdztekus jaundarbam Latvijas turnejas koncertos skanēs arī populārākie skaņdarbi no iepriekšējo gadu koncertprogrammām, kuri Melo-M oriģinālajā un atraktīvajā izpildījumā valdzinājuši klausītājus ne vien pašu mājās, bet arī koncertturnejās tālu aiz Latvijas robežām.

Latvijas turnejas koncertos kopā ar Melo-M čellistiem Kārli Auzānu, Miķeli Dobičinu un Jāni Paulu muzicēs arī pieredzes bagātais situminstrumentālists Miķelis Vīte.

Biļetes uz koncertu Jelgavas Kultūras namā 13. februārī iespējams iegādāties Biļešu paradīzes kasēs un internetā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl