Komentāri

Par interneta hitu kļuvis kāds video, kurā mamma savai meitiņai paziņo, ka viņas mīļākais mūziķis, grupas Maroon 5 līderis Adams Levins apprecējies. Negaidītie jaunumi salauza mazulītes sirdi. Tiesa gan, mūziķis atrada veidu, kā viņai to atlīdzināt.

Adams Levins šajā vasarā mija laulību gredzenus ar modeli, vienu no pasaulslavenā modes nama Victoria`s Secret eņģeļiem Behati Prinslū.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šos jaunumus kāda māmiņa nolēma paziņot arī savai 3 gadus vecajai meitiņai Mila, kura, to uzzinot, sāka histēriski raudāt.

Tiesa gan, skumjas nebija ilgas, jo meitenīti pie sevis uz sarunu šovu uzaicināja pati Elēna Dedženeresa, kura viņai ne vien uzdāvināja īpašu kostīmu ar Adama bildēm, bet arī iepazīstināja viņu ar pašu elku.

”Visi, kurus vien es pazīstu, jau paspēja man šo video atsūtīt. Pat mana mamma!” – par video, kurā Mila tik sirsnīgi raud, stāsta Maroon 5 līderis.

FOTO

VIDEO

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl