Komentāri

Nespēju iedomāties, kāda būtu mana dzīve, ja paliktu Latvijā – tā ekskluzīvā intervijā LNT ziņām šonedēļ atzina Viktorija Modesta – dziedātāja, kas tagad kļuvusi par sensāciju Lielbritānijā. Kopš britu televīzijas kanāls Channel 4 laidis klajā viņas iespaidīgo videoklipu, Viktorija jau nosaukta par jauno Lady Gaga un izpelnījusies plašu mediju interesi.

Pēdējās dienās daudzās valstīs tiek plaši apspriesta jaunākā sensācija popmūzikas pasaulē – britu dziedātāja, dīdžejmeitene un modele ar invaliditāti Viktorija Modesta. Viņai ir amputēta kreisā kāja zem ceļa, un viņa ir pirmā bioniskā izpildītāja, kura ir izlauzusies līdz lielajai skatuvei. Ievērības cienīgs ir fakts, ka 26 gadus vecā dziedātāja nāk no Latvijas. Neskatoties uz aizņemtību, Viktorija piekrita sniegt ekskluzīvu interviju Lielbritānijas Channel 4 telpās.  Tieši šis populārais televīzijas kanāls aktīvi reklamē dziedātāju, jo uzskata, ka popmūzikā ir nepieciešamas jaunas vēsmas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viktorija Modesta:
Sāku mācīties dziedāšanu 6 gadu vecumā, mācījos vietējā Pionieru namā Daugavpilī. Spēlēju klavieres, dziedāju bērnu vokālajā grupā, uzstājāmies Ziemassvētku pasākumos un citos koncertos. Mana ģimene ir jauktā ģimene – krievu, poļu un latviešu, es uzaugu Daugavpilī, piedzimu neilgu brīdi pirms Padomju savienības sabrukuma. Man bija arī veselības problēmas.

Viktorijas ģimene 1999.gadā pārcēlās uz dzīvi Londonā, jo vecāki uzskatīja, ka Lielbritānijā spēs nodrošināt savai meitai labāku nākotni.

Viktorija stāsta: ”Atceros, kā man no Londonas zvanīja tēvs, viņš tur bija aizbraucis īsā ceļojumā, viņš vienkārši gribēja, lai mēs ar mammu dodamies uz turieni. Un tas noteikti bija lēmums, kas mainīja visu dzīvi, es sev bieži jautāju, kāda būtu mana dzīve, ja mēs nebūtu aizbraukuši. Es to nevaru iedomāties, es tiešām nezinu.”

20 gadu vecumā Viktorija nolēma veikt brīvprātīgu slimās kājas amputāciju zem ceļa, kas pavēra iespējas dažādiem eksperimentiem ar savu imidžu un pat ceļu uz modeles karjeru.

”Tas nenotika vienas dienas laikā. Pati ideja, ka tas varētu būt interesanti, radās manai mātei, tas bija sen atpakaļ. Mana māte bija ļoti stipra sieviete un viņa bija ļoti jauna, bet viņa neuzskatīja, ka manu veselības problēmu dēļ man vajadzētu būt vājai,  neveiksmīgai un nelaimīgai. Viņa visu laiku mani visā atbalstīja. Pārvākšanās uz Londonu un sajūsma par dzīvi šeit, iespējām darīt dažādas lietas,” atceras Viktorija, ”rakstu dzeju, producēju, dīdžejoju. Dziesmu Prototips es sarakstīju kopā ar ļoti talantīgu producentu.”

Noskaties populārās dziesmas Prototype videoklipu, kas Viktoriju Modestu padarīja sensacionāli slavenu.

Pēc pārvākšanās uz Lielbritāniju Viktorija mēdza apciemot savus vecvecākus Latvijā, ar kuriem bija īpaši tuva. Tagad dziedātājai joprojām ir saistība ar Latviju

”Man liekas, ka ir pagājuši 3 gadi, kopš pēdējoreiz biju Latvijā. Man ir radi Latvijā, ir brālēni, ir tantes un onkuļi, ar kuriem sazinos. Tieši pēdējās dienās esmu saņēmusi vairākus epastus no skolas laiku draugiem.  Tas ir ļoti interesanti,” savu saikni ar Latviju atklāj Viktorija, ”esmu ļoti priecīga par to, ka ir tik daudz cilvēku, kuri zina, ko es šeit daru, esmu ļoti priecīga uzzināt vairāk par viņiem, es tiešām ļoti gribētu zināt, ko Latvija domā un ļoti ceru, ka radīsies lielāka saistība ar Latviju. Tas ir jauns sākums.”

Viktorija atzīst, ka šobrīd pat nespēj aptvert savu milzīgo un negaidīto popularitāti, ir ļoti laimīga par to, ka beidzot piepildīsies daudzi viņas sen lolotie sapņi.

Viktorija Modesta:
Ir tāda sajūta, ka esmu strādājusi veselu mūžību. Ļoti, ļoti smagi. Un pēkšņi vienā dienā visi manī ieklausījās. Tā ir tāda sajūta, jā.

”Mana ikdiena šobrīd ir es un mans laptops, un daudz dažādu iespēju, kas nupat ir pavērušās, tieši pēdējās 24 stundās ir daudz kas mainījies, notiek daudz un dažādu sarunu, man tieši šobrīd ir ļoti pozitīvs un laimīgs brīdis dzīvē, jo es vairs neesmu neveiksmīga izpildītāja!” stāsta Viktorija, ”tagad ir pirms Ziemassvētku laiks, gribētu sakārtot dažas lietas nākamajam gadam, tad, cerams, pavadīt labi laiku Ziemassvētkos un strādāt atkal.”

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl