Komentāri

Ceturdien, 5. februārī, plkst. 19:30 kinoteātra Kino Citadele 11. auditorijā notiks Kinoblogeri piedāvā organizētais īpašais pirmizrādes seanss gada intriģējošākajai fantastikas filmai Jupiteras ceļš (Jupiter Ascending), informē Kinoblogeru pārstāvis Sergejs Timoņins.

Pēc Matriksu triumfa un Speed Racer fiasko nedaudz nozuduši no publiskās aprites – filmu Mākoņu atlants visvairāk iepriecināja savus veidotājus, mazāk skatītājus, vēl mazāk finansētājus – Endijs un Lana Vačovski ir atgriežas ar to, ko no viņiem vēlas visa progresīvā cilvēce – krāšņu, iespaidīgu un aizraujošu fantastikas filmu, veidotu pēc pašu scenārija un piedaloties iemīļotajiem aktieriem Čanningam Tatumam, Milai Kunisai un Šonam Bīnam.

Dzimstot Jupiterai, tika pareģots, ka viņas nākotne ir saistīta ar dižiem notikumiem. Tomēr pieaugot, viņa nav tikusi tālāk par iztikas pelnīšanu, tīrot svešinieku mājas. Viss mainās brīdī, kad izbijis starpplanētu kareivis Keins izglābj Jupiteru no slepkavu uzbrukuma. Juipiterai ir jākļūst par nākamo galaktikas troņa mantinieci, un viņi dodas neaizmirstamā galaktiskā ceļojumā, kas viņus aizvedīs uz visattālākajām kosmosa vietām…

Tikuši galā ar hakeriem, anime un pabiezām grāmatām, Vačovsku redzeslokā šoreiz pats kinofantastikas svētais grāls – Zvaigžņu kari, uz kuriem tie skatījās, kad veidoja savas filmas pasauli (filmas scenārijs vien bija 600 lappušu biezs!), un fantāzijveidīga kinofantastika būs tēma, par ko tiks runāts pirms filmas.

Biļetes pieejamas Kino Citadele mājaslapā. Sīkāk par pasākumu varat uzzināt kinoblogeri.lv.

Filma Jupiteras ceļš Latvijas kinoteātru regulārajā repertuārā – no 6. februāra.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl