Komentāri
Matīss no Kokneses ”Mr. International” Taizemē iegūst skatītāju simpātijas
Publicitātes foto

No starptautiskā vīriešu skaistumkonkursa ”Mr. International”, kas šogad notika Taizemē, dzimtenē atgriezies Latvijas pārstāvis 22 gadus vecais Matīss Pastars no Kokneses. Viņš konkursa finālā ierindojās devītajā vietā, bet par uzvarētāju tika kronēts divus metrus garš skaistulis no Libānas.

Viens no pasaules prestižākajiem vīriešu skaistumkonkursiem ”Mr. International” Taizemes galvaspilsētā Bangkokā norisinājās no 4. līdz 14. februārim. Rīgas Tehniskās universitātes students Matīss Pastars konkursa finālā 36 skaistuļu konkurencē ierindojās devītajā vietā, bet skatītāju balsojumā internetā – godpilnajā trešajā vietā. Par zilacaino Matīsu nobalsoja 910 821 cilvēks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

10 dienu ilgajā konkursā Matīss Latviju pārstāvēja ar lepnumu un godu, lai arī konkursa grafiks nav bijis viegls.

”Mēs gulējām, maksimums, četras stundas diennaktī, neskaitāmās pārvietošanās no vietas un vietu, dažādi pasākumi, foto šūtingi, filmēšanas, modes skates, intervijas utt. tas viss cīņu padarīja vēl saspringtāku,” stāsta Matīss.

Foto: Matīsa gaitas Taizemē

Atgādinām, ka pērnā gada decembrī vienā no pasaules prestižākajiem skaistumkonkursiem – ”Miss World” – ar panākumiem startēja Latvijas skaistākā meitene – astoņpadsmit gadus vecā Linda Kinca. Starp 91 konkursanti Linda finālā ierindojās labāko desmitniekā.

Linda Kinca intervijā Skaties.lv atklāj patiesību par skaistumkonkursu aizkulisēm

Tikmēr izziņota nacionālā skaistumkonkursa ”Mis un Misters Latvija 2017” pirmā atlase. Meitenes un puiši tiks gaidīti 8. aprīlī no plkst. 11.00 viesnīcā ”Hotel Islande”.

Foto: “Mis un Misters Latvija 2016” kronēšana

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl