Komentāri
Matīss no Kokneses ”Mr. International” Taizemē iegūst skatītāju simpātijas
Publicitātes foto

No starptautiskā vīriešu skaistumkonkursa ”Mr. International”, kas šogad notika Taizemē, dzimtenē atgriezies Latvijas pārstāvis 22 gadus vecais Matīss Pastars no Kokneses. Viņš konkursa finālā ierindojās devītajā vietā, bet par uzvarētāju tika kronēts divus metrus garš skaistulis no Libānas.

Viens no pasaules prestižākajiem vīriešu skaistumkonkursiem ”Mr. International” Taizemes galvaspilsētā Bangkokā norisinājās no 4. līdz 14. februārim. Rīgas Tehniskās universitātes students Matīss Pastars konkursa finālā 36 skaistuļu konkurencē ierindojās devītajā vietā, bet skatītāju balsojumā internetā – godpilnajā trešajā vietā. Par zilacaino Matīsu nobalsoja 910 821 cilvēks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

10 dienu ilgajā konkursā Matīss Latviju pārstāvēja ar lepnumu un godu, lai arī konkursa grafiks nav bijis viegls.

”Mēs gulējām, maksimums, četras stundas diennaktī, neskaitāmās pārvietošanās no vietas un vietu, dažādi pasākumi, foto šūtingi, filmēšanas, modes skates, intervijas utt. tas viss cīņu padarīja vēl saspringtāku,” stāsta Matīss.

Foto: Matīsa gaitas Taizemē

Atgādinām, ka pērnā gada decembrī vienā no pasaules prestižākajiem skaistumkonkursiem – ”Miss World” – ar panākumiem startēja Latvijas skaistākā meitene – astoņpadsmit gadus vecā Linda Kinca. Starp 91 konkursanti Linda finālā ierindojās labāko desmitniekā.

Linda Kinca intervijā Skaties.lv atklāj patiesību par skaistumkonkursu aizkulisēm

Tikmēr izziņota nacionālā skaistumkonkursa ”Mis un Misters Latvija 2017” pirmā atlase. Meitenes un puiši tiks gaidīti 8. aprīlī no plkst. 11.00 viesnīcā ”Hotel Islande”.

Foto: “Mis un Misters Latvija 2016” kronēšana

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl