75 komentāri
Sīkos, lūdzu, ”noparkot” ārpusē! Šovmeni Eldaru izved no pacietības bērnu uzvedība lielveikalā
Publicitātes foto

Pamatīgi vētru un pašmāju populāro cilvēku diskusiju sociālajos tīklos sacēlis kāds šovmeņa un dejotāja Eldara Salvja Ozoliņa ieraksts ”Facebook”. Mākslinieks padalījies ar sajūtām, kas radušās, iepirkšanās laikā sastopoties ar bērneļiem, kuriem vecāki atļauj visu.

“Kādam nav biznesa plāns sīko parkingam pie veikala? Kā suņus un citus dzīvniekus piesien, kamēr saimnieks iepērkas?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Eldars

Eldars

Vecāki, ja esat spējīgi uzražot trīs un četrus sīkos ar neaprakstāmi mazu starpību, bet neesat spējīgi viņus kaut kur nogrūst, kamēr iepērkaties, tad esiet spējīgi iemācīt arī viņiem uzvesties veikalā vai vismaz iemāciet klausīt, ja jūs ko sakāt.

“Un, ja jums aizrāda pircēji, kasieris un apsargs, padomājiet, ka mest ar ēdienu, tā vietā, lai aizrādītu savam kverplim aizvērties, nav īpaši gudri…

10 minūšu lūgumu pie kases nolikt vietā konfekti, ratiņu spārdītāju manas puskājas izmērā un pārējiem diviem kviecējiem vispār nekomentēšu! “Ideāls” korķa laiks ”Rimi”. Lieki piebilst, ka visi bija latvieši…” emocijās dalījies dejotājs.

Eldars pastāstījis, ka nevaldāmo bērnu māte esot viņam ”iegāzusi ar maizes batonu”, jo ” aizrādīju, ka viņas kverplis ar saldējumu smērē man bikses. “Bērns izbauda bērnību,” viņa atbildēja.

Savu viedokli par sāpīgo tēmu steiguši paust arī citi ļaudis, tostarp populāri cilvēki. Protams, ļaudis sadalījušies divās nometnēs.

Dažas sievietes steigušas Eldaru kaunināt un skaidrot, ka bērni var būt noguruši, miegaini, bet tas nemaina faktu, ka mammām jāiet uz veikalu, jo ģimene grib ēst.

Citas sievietes gan pievienojušās Eldaram, uzsverot, ka viss ir audzināšanā.

”Māmiņa pēc gadiem dabūs izjust savas audzināšanas augļus pilnā apjomā, ko es šai no sirds novēlu. Es vismaz ceru, ka tā notiks. Es runāju ar pilnām tiesībām to, ko gribu: man ir divi pieauguši bērni, pilnīgi atšķirīgi, bet neviens no tiem NEKAD nav svaidījies ar ēdienu un nav veikalā taisījis histērijas. Punkts,” pastāstījuso Anda.

Tāpat ļaudis steiguši atzīmēt, ka ”kad mēs augām, tā nebija” un akcentēt to, ka mūsdienās valda bērnu visatļautība.

”Mjā, šādus vecāku izlaistos bērneļus redzot, manas olnīcas vienkārši pašas atsakās strādāt. Mani audzināja tā, ka veikalā pat pīkstienu neizdvesām pat tad, ja vēlējāmies kaut ko. Un kur nu vēl kādam pieaugušajam darīt ko tādu,” salīdzinājusi populārā fitnesa skaistule Juta Valdmane.

Aktrise Vita Baļčunaite savukārt secinājusi, ka pats Eldars ir ”kā liels bērns”, ja var situācijā šādi apsaukāties.

Vita

Vita

”Ļoti žēl šādus bērnus, kuri vēl neizprot līdzcietību, apzinātību, sevi un citus cienošu uzvedību gan sabiedriskās vietās, gan mājās. Tomēr šos bērnus audzina viņu vecāki, kuri, acīmredzot, arī savā bērnībā nav izjutuši īstas rūpes un mīlestību, sapratni no savu vecāku puses.

Un tā tas turpinās pa ķēdīti, no paaudzes paaudzē. Diemžēl. Tu nevari lamāt vai dusmoties veikalā uz svešiem bērniem vai viņu vecākiem.

Kas ir Eldars? Puisis, kurš sarīkoja trakāko ballīti pilsētā! Lasi te!

Vērtīgāk, ja vari pacelties mazliet augstākā skatu pozīcijā un esošo situāciju nolīdzsvarot ar kādu humoratziņu un mājienu, kas mazajam un vecākiem sniegtu iespēju saprast, ka tā uzvesties nav godājami attiecībā pret līdzcilvēkiem, tomēr nepazemotu, bet liktu aizdomāties,” vērtīgu padomu devusi Baļčunaite.

Diskusija nav rimusies vairāku stundu garumā un, kā Skaties.lv atzīst Eldars, arī viņš nespēj saprast, kas notiek ar pasauli.

”Bērniem ir tikai tiesības, bet nav pienākumu,” šausminās dejotājs, atceroties, ka pats neko tādu bērnībā nav pat iedomāties varējis izdarīt – uzreiz tiktu noslānīts.

”Par lietām ir jārunā skaļi, un, ja par to kāds iebilst vai nespēj pieņemt, process līdz domāšanai vismaz aizgājis,” problēmu pacelt grib Eldars.

Foto: kā Eldars 33 svinēja

TOP komentāri

 • Janis Jersovs
  +16 +14 -2

  Janis Jersovs

  Latviešu neiecietība pret visu kas nav tā kā pašiem, pensionāri slikti jo velkas kā gliemeži un sūdzas, bērni slikti jo skraida un trokšņo, invalīdi slikti jo neskraida, bēgli, ārvalstnieki, musulmaņi, krievi, visi slikti, varbūt laiks paskatīties uz sevi un beigt sūdzēties un čīkstēt?
  Ejiet iepirkties vēlu vakarā vai agri no rīta kad bērnu mazāk.
  Bērni ir sabiedrības daļa ka jebkurš cits, jūs neesat pasaules nabas, pielagojieties un beidziet čīkstēt,padomājiet par tiem bērnu vecākiem, kuriem ir katru dienu tie bērni jāaudzina, lai jums būtu kas pensiju pelna, jo jūs cīkstēsiet arī kad būsiet veci.
 • Виктория Дембовская
  +13 +11 -2

  Виктория Дембовская

  Nu zini,ja mani sīkie sāktu spārdīt ratus un svešam onkulim bikses ar saldējumu smērēt,es sadotu pa ausīm
 • Anne
  +13 +11 -2

  Anne

  Man ir trīs bērni, bet neviens no viņiem nekad nav plosījies lielveikalā, un tas nav nekā īpaši jāmāca, ja ikdienā bērnam iemāca elementāras kultūras un pieklājības normas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl