Komentāri

Aktieris Mārtiņš Vilsons un Alises Rozes studijas kino studenti apvienojuši spēkus projektā, kas veltīts svarīgākajam cilvēkam ikviena dzīvē – mammai, uzņemot emocionālu un aizkustinošu videostāstu Mammu.

”Projekts kalpo kā atgādinājums mums visiem par aizņemto ikdienas nemitīgo dzīšanos pakaļ pēc kaut kā, kas vienmēr ir kaut kur citur. Līdz ar to nereti šajā ikdienas jūklī veltām vairāk laiku citiem, bet aizmirstam par tiem pašiem tuvākajiem, kuri vienmēr mums bijuši, ir un būs blakus. Aizmirstam, cik ļoti svarīgi ir nedaudz pārmīt dažus vārdus, cik ļoti svarīgi ir parunāt ne tikai tuviniekiem, bet tomēr arī pašiem,” akcentē Alises Rozes studijas video filmēšana un montāža studente Elīza Eikerte.

 

Projekta autori priecāsies, ja pēc šī video, kura režisors ir Asatuurs Keim, noskatīšanās kādā raisīsies vēlme tieši tagad un tūlīt piezvanīt un teikt: “Mammu…”. Neatliec šos svarīgos vārdus un brīžus!

Lai sirsnīgi svētki visām māmiņām!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl