Mārtiņš Ruskis nodibinājis… nevainīgo trio! Ko tas nozīmē?

Komentāri

Reiz satikās trīs draugi ar mūziku sirdīs – Mārtiņš Ruskis, kuram vienmēr rokās ģitāra, taustiņinstrumentu virtuozs Māris Vitkus un Edijs Šimiņš, kurš ar savu ritmiski izjusto garu spēj iekustināt pat skapi. Tā radās Ruska nevainīgais trio – svētku orķestris, kurš spēlē visās vietās, kurās vien ir jāspēlē.

Raidījuma Dzintara dziesmas jaunākajā raidījumā Mārtiņš Ruskis stāsta par ceļu uz mūziku, skanīgo balss tembru, sapņiem un, protams, par trio, kurš izpilda Maestro Raimonda Paula dziesmas. To skanējumu varēja novērtēt arī Dzintara dziesmu skatītāji!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jautro un muzikālo vakaru vadīja Agnese Šīrante un Juris Hiršs.

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl