Pievienot komentāru
Mārtiņš Jātnieks izdod dziesmu Tik ceļā no pirmā soloalbuma

Mārtiņš Jātnieks dzimis Bauskā, uzaudzis īstā zemnieku ģimenē. Darbs viņam nekad nav bijis par grūtu, tāpēc paralēli darbiem saimniecībās Mārtiņš strādā pie sava pirmā soloalbuma, ko izdos maijā. Dziesma Tik ceļā ir topošā albuma pirmais vēstnesis, ziņo mūziķa pārstāve Vivita Leismane.

Mārtiņš ar mūziku saskāries jau agrā bērnībā. Sākumskolā dziedājis ansamblī, bet vēlāk piebiedrojās Bauskas 1. vidusskolas kolektīvam, kur darbojās gandrīz visos iespējamajos pašdarbības virzienos, tajā skaitā sarīkojuma dejas, tautu dejas, koris u.c. 10 gadu vecumā iestājās Bauskas mūzikas skolā, kur vēlējās apgūt spēlēt ģitāru, bet pāris gadus vēlāk saprata, ka tas tomēr ir cits instruments – čells. Pabeidzot čella klasi, apgūtās prasmes lika lietā senās mūzikas ansamblī Bauskas pilī. Par spīti smagajiem gadiem ar čella “mocīšanu”, mājas bēniņos atrada veco mammas ģitāru, kuru sāka apgūt pašmācības ceļā. 2011. gadā piedalījies LNT muzikālajā šovā Okartes skatuve, kur pārstāvēja grupu Jātnieki un ieguva 1. vietu. Mārtiņš ir gandarīts, ka izvēlējies pieteikties šovam un izmantojis iespēju izkopt savus talantus!

Country mūzika ir tik dažāda, cik vien tu to spēj iztēloties – dzīve bez lieliskām skaņām un dziesmās nav iedomājama! Es gribu iepazīstināt klausītājus ar savu skatījumu mūzikā un savā dzīves ceļā – lauku dzīvē, iespējās un darbos, kurus aizvadu ikdienas. Šajā albumā šo dzīves ceļu izspēlēju sevis veidotās mūzikas taktīs… Mans Ceļš Taktīs,” tā Mārtiņš Jātnieks.

Video

Dziesmas Tik ceļā mūzikas un vārdu autors ir pats Mārtiņš Jātnieks, producents – Kristaps Krievkalns. Bungas, bass, taustiņi – Kristaps Krievkalns, ģitāra – Ēriks Upenieks, steel ģitāra – Kristaps Rullis, back vokāls – Zane Biķe, mikss – Armands Treilihs.

Par dziesmu: “Dziesmu sarakstīju pēc kārtējās aizvadītās garās darba dienas, kas paskrien vienā skriešanā. Ceļš mājup vai uz kādu citu punktu ir mana ikdiena. Tāpat arī ceļš uz sevis attīstīšanu man liekas ka būs mūžīgs. Un tā galvā ieskrēja doma par šo dziesmu, ķēros pie ģitāras un te ir rezultāts!”

Lasi vēl