1 komentārs

Kaislības ”Saimnieks meklē sievu” uzņem apgriezienus. Mārtiņa sētā jau sāk briest pirmās īstās jūtas, taču ne viss ir parādīts TV šovā. Skaties.lv piedāvā iespēju ielūkoties aizkadra video no Mārtiņa sētas, ko sērijā neparādīja.

Aiz kadra palika Mārtiņa sarīkotās olu lasīšanas sacensības, kuru uzvarētāju gaidīja pārsteigums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Meitenes steidza uz vistu būri, lai savāktu pēc iespējas vairāk oliņu. Uzvarēja Solvita, tiekot pie balvas – izbrauciena ar traktoru.

Meitene neslēpa sajūsmu par piedzīvojumu un atklāja saimniekam – ar tik lielu traktoru vēl nekad nav vizinājusies. Mārtiņš ļāva arī Solvitai brīdi pavadīt braucamo, izpelnoties absolūtu sajūsmu.

Tikmēr sētā palikušās līgavas nodevās ravēšanas darbiem un jau sāka saskumt par to, ka Solvitai tiek vairāk uzmanības.

Vai tiešām Mārtiņa sētā viss jau izlemts? Skaties ”Saimnieks meklē sievu” pirmdienu vakaros TV3!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl