Martinaitis par Skulti: Nevēlos viņu satikt

2 komentāri
Martinaitis par Skulti: Nevēlos viņu satikt
Foto: Skaties.lv

Lietuviešu producents Rimvīds Martinaitis pēc šķiršanās no Latvijas Nacionālā teātra aktrises un seriāla Viņas melo labāk zvaigznes Evijas Skultes atzīst, ka sirdī jūtamās smeldzes dēļ viņam vairs nav motivācijas strādāt Latvijā.

Lietuviešu producents un latviešu aktrises seriāla Viņas melo labāk filmēšanas laukumā satikās pirms trim gadiem. Attiecības veidojās viļņveidīgi, tomēr pēc pāra šķiršanās šopavasar Rimvīds nebija zaudējis cerības atgūt Evijas sirdi. Satikts šoruden, producents atzīst, ka vairs nelolo cerību atgūt Eviju. ”Saprotu, ka, visticamāk, Eviju esmu zaudējis uz visiem laikiem,” žurnālam Kas Jauns atzīst Rimvīds. ”Viņai ir cits. Viņa ir laimīga… Visiem stāstiem un romāniem ir laimīgas beigas. Mēs noteikti jau izlasījām savu grāmatu par dzīvi. Dzīvei vajag turpināties.”

Rimvīds atzīst, ka bijušās mīļotās privātajai dzīvei necenšas sekot līdzi. ”Es nesazinos ar viņu. Kad Evija ierodas uz seriāla filmēšanu, cenšos tur neatrasties – nevēlos viņu satikt,” atklāj producents.

Rimvīds Evijā saskatījis ko īpašu. ”Viņā ir kaut kas tāds… kosmisks. Daudzi draugi man teikuši, ka šķiet, ka tā meitene ir no citas planētas. Man galvenais sievietē ir acis, humora izjūta un smaids. Viņai bija absolūti viss, kas mani uzrunāja. Ļoti patīk viņas pozitīvisms. Vienalga, kā viņai klājas, viņa to nezaudē. [..] Viņa ir brīnišķīgs cilvēks, sieviete un lieliska aktrise. Arī reizēs, kad Evija nav labā noskaņojumā, garastāvoklis nemaina viņas burvību,” bijušo mīļoto slavē Rimvīds. Viņš neslēpj, ka līdzās seriālam Viņam melo labāk viņam Latvijā piedāvāts vēl kāds darbs, tomēr Rimvīds spriež: ”Ziniet, vairs nav motivācijas te palikt.”

Šobrīd pēc jaunām attiecībām Martinaitis neilgojas, jo nemēdzot pārsviesties no vienām attiecībām uz otrām, norādot, ka dzīvē savas iespējas jau ir izmantojis. “Manas māsas draudzene, zīlniece, reiz teica, ka man dzīvē būs tikai divas īstās sievietes. Uzskatu, ka viena no tām ir mana bijusī sieva un otra – Evija. Laikam citu nopietnu attiecību vairs nebūs… Bet tāpat es esmu ļoti pateicīgs un priecīgs, ka viņu savā dzīvē satiku,” žurnālam Kas Jauns atzīst Rimvīds Martinaitis.