Komentāri

Dziedātāja Marta Ritova 23 gadu dzimšanas dienā klausītājus iepriecina ar jaunu dziesmu Es Tevi aizvedīšu ar Litas Norenbergas dzeju un bezmaksas koncertu.

Marta Ritova koncertā, kas notiks plkst. 20.00 klubā Happy Days & Nights, Martas iela 10, uz skatuves kāps arī čellistu Jāni Paulu, vēsta Mikrofona ieraksti.

”Kad izlasīju Litas dzejoli, uzreiz sapratu, ka šis ir īstais. Dziesma ir par mīlestību, par to, kura neizgaist, par to, kura var nebūt blakus, bet vienmēr būs sirdī, par patiesu mīlestību, kas šajā Ziemassvētku laikā vēl vairāk liek domāt par saviem mīļajiem un tuvajiem,” uzsver dziedātāja.

Pirms gada Marta Ritova dzimšanas dienu svinēja vērienīgā koncertā koncertzālē Palladium, bet šis gads bijis tik steidzīgs un notikumiem bagāts, ka šogad tik vērienīga uzstāšanās izpaliks.

”Šis gads ir bijis ļoti piepildīts, sākot jau ar kāzām un beidzot ar mācību sākšanu Tbilisi Valsts Konservatorijā. Muzikāli šis gads no manas puses bijis klusāks, tomēr visas iegūtās iemaņas noteikti tiks ieliktas nākamajā albumā, kura pirmizrādi, cerams, piedzīvosim 2015. gada 16. decembrī,” teic Marta Ritova.

Martas Ritovas jauno dziesmu Es Tevi aizvedīšu producējis Jānis Čubars.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl