Markus Riva un Meraija Kerija uz vienas skatuves

3 komentāri
Markus Riva un Meraija Kerija uz vienas skatuves
Foto: AFP/ LETA-F64

7. aprīlī Arēnā Rīga uzstāsies soulmūzikas leģenda Meraija Kerija (Mariah Carey). Pirms viņas uz arēnas skatuves kāps latviešu dziedātājs un dīdžejs Markus Riva, kurš koncerta apmeklētājus iesildīs ar enerģisku un pozitīvu DJ setu.

Dziedātājs augsti novērtē viņam izteikto piedāvājumu un jau ir uzsācis gatavošanos savam DJ priekšnesumam. ”Meraija Kerija ir leģendāra mūziķe, kura ir iespaidojusi manu muzikālo gaumi jau kopš bērnības. Viņas vokāls un mūzika ir bijuši labākie piemēri pasaules popmūzikā. Ar lielu prieku gaidu viņas ierašanos Rīgā,” pārdomās dalās latviešu mūziķis.

Pēdējo gadu laikā Markus Riva ir uzstājies kā dziedātājs un dīdžejs daudzos Eiropas, Krievijas un ASV klubos. Markus Rivas dīdžeja kvalitātes, kā arī viņa atraktivitāti un talantu novērtējuši arī daudzi pasaulslaveni zīmoli, to skaitā, H&M, Playboy, Armani, Fashion TV un citi, aicinot mūziķi uzstāties savos nozīmīgākajos pasākumos. Pagājušajā gadā Markus Riva izdeva savu ceturto studijas albumu MR, kuram sekoja arī vairāki starptautisku atzinību iemantojuši singli. Šobrīd Markus ir viens no populārākajiem pašmāju mūziķiem.

Foto: Meraijas Kerijas pirmais šovs un Markus Riva

3 komentāri