Markus Riva saņem mūzikas balvu Kremlī

1 komentārs
Markus Riva saņem mūzikas balvu Kremlī
Foto: publicitātes, F64, LETA

19. novembrī Maskavā Kremļa pils zālē norisinājās telekanāla Russian MusicBox mūzikas balvas pasniegšanas ceremonija, kuras laikā nominācijā “Раскрутка года” (“Gada atvēziens”) balvu saņēma latviešu dziedātājs Markus Riva, informē mūziķa preses pārstāve Karīna Zaharova.

Balsošana noslēdzās dienu pirms rezultātu paziņošanas, bet Markus Riva bija izvirzījies tās vadībā krietnu brīdi pirms balsošanas beigām, norāda K. Zaharova.

MusicBox statueti latviešu mūziķim pasniedza Josifs Prigožins un Sergejs Zverevs. Markus Riva no skatuves pateicās savai komandai, producentam Alanam Badoevam un uzticamajiem atbalstītājiem, kuri neatlaidīgi balsoja un ticēja, ka balvu saņems tieši viņš.

Kopš pagājušā gada beigās, kad noslēdzās muzikālais TV šovs Хочу к Меладзе, kurā Markus ieguva 2. vietu un kļuva atpazīstams arī ārpus Latvijas robežām, šī ir pirmā muzikālā balva, ko starptautiskā arēnā ieguvis Markus Riva.

Balvas Kremlī saņēma arī Polina Gagarina, Sergejs Lazarevs, Nargiza, grupa Serebro un citi.

Russian MusicBox ir viens no populārākajiem televīzijas kanāliem, kuru iespējams redzēt tādas valstīs kā Krievija, Ukraina, Baltkrievija, Kazahstāna, Ķīna, ASV un citās.

1 komentārs