1 komentārs

Populārais mūziķis Markus Riva piedāvā saviem faniem jaunu oriģinālkompozīciju Saucu Tevi Vēl. Dziesma tapusi lidmašīnā, vienā no koncertbraucieniem uz Ukrainu.

“Pēdējā laikā ļoti daudz savas jaunās dziesmas esmu sarakstījis tieši ceļojot – atrodoties virs zemes, braucot vilcienos, ilgstoši sēžot lidostās un stacijās.

Šobrīd strādāju pie vairākiem jauniem albumiem dažādās valodās, kurus esmu sācis veidot un rakstīt ne tikai ierakstu studijās, kā ierasts, bet vērojot cilvēkus un ieklausoties savās emocijās,” stāsta Markus.

FOTO: Markus Rivas gaitas Latvijā un ārpus tās

Jaunās dziesmas autori ir  Markus Riva un Reinis Ašmanis, ar kuru radošā sadarbība radusies muzicējot kopā Marka koncertos – Reinis  spēlē sitaminstrumentus Markus Riva pavadošās grupas sastāvā.

Dziesmas ierakstā piedalījušies arī skaņu režisori un producenti Kārlis Auziņš, Gints Stankēvičs, kā arī vokāliste Dināra Rudāne.

VIDEO

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl