1 komentārs

Populārais mūziķis Markus Riva piedāvā saviem faniem jaunu oriģinālkompozīciju Saucu Tevi Vēl. Dziesma tapusi lidmašīnā, vienā no koncertbraucieniem uz Ukrainu.

“Pēdējā laikā ļoti daudz savas jaunās dziesmas esmu sarakstījis tieši ceļojot – atrodoties virs zemes, braucot vilcienos, ilgstoši sēžot lidostās un stacijās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šobrīd strādāju pie vairākiem jauniem albumiem dažādās valodās, kurus esmu sācis veidot un rakstīt ne tikai ierakstu studijās, kā ierasts, bet vērojot cilvēkus un ieklausoties savās emocijās,” stāsta Markus.

FOTO: Markus Rivas gaitas Latvijā un ārpus tās

Jaunās dziesmas autori ir  Markus Riva un Reinis Ašmanis, ar kuru radošā sadarbība radusies muzicējot kopā Marka koncertos – Reinis  spēlē sitaminstrumentus Markus Riva pavadošās grupas sastāvā.

Dziesmas ierakstā piedalījušies arī skaņu režisori un producenti Kārlis Auziņš, Gints Stankēvičs, kā arī vokāliste Dināra Rudāne.

VIDEO

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl