2 komentāri

Jaunu deju mūzikas skaņdarbu un Kalifornijā filmētu videoklipu ”With You” izdevis latviešu mūziķis un TV šova ”X Faktors” vadītājs Markus Riva. Tā filmēšanas laikā nav trūcis arī ekstrēmu piedzīvojumu.

Dziesma ierakstīta, sadarbojoties ar producentu un dīdžeju Rodion Gordin, ar kuru mūziķim jau bijusi sadarbība, veidojot deju remiksus dziesmām ”Take Me Down” un ”Dynamite”, kā arī 2011. gadā izdodot oriģinālkompozīciju ”Kad tevis nav”. Rodion Gordin ir sadarbojies arī ar citiem latviešu māksliniekiem – duetu ”Dvīnes”, DJ Ella, Edvards Grieze u.c.

Mūzikas video dziesmai ”With You” Markus Riva filmējis jūnijā Losandželosā, ASV. Klipu veidojusi starptautiska komanda – režisore Jūlija Kova no Latvijas, kā arī operatori no Ukrainas, Krievijas, Amerikas un Kanādas.

Daļa klipa filmēta Kalifornijas štatā, El Mirage dabas parkā, kur filmēšanas grupa ieradusies jau trijos naktī, lai filmēšanas procesu sāktu agri no rīta.

”Mēs filmējām neticami maģiskā vietā – izkaltušā sāls ezerā, kas saullēktā ir īpaši elpu aizraujošs. Rītausmā šajā vietā bija vien plus desmit grādu, bet jau pēc pāris stundām gaisa temperatūra sasniedza gandrīz plus 40 grādus,” ar iespaidiem dalās Markus Riva.

 

Foto: klipa filmēšanas aizkulises

”Katru reizi, kad filmēju mūzikas videoklipus, gadās kādas ekstrēmas situācijas. Šajā reizē pat neiedomājos, ka iespējams nosalt tuksnesī. Tā bija mana pirmā filmēšanas pieredze tik unikālā lokācijā,” atklāj dziedātājs.

Par muzikālo notikumu Markus Riva ir ļoti gandarīts, jo uzskata, ka filmēt mūzikas video Kalifornijā ir teju katra mūziķa sapnis.

Patlaban Markus Riva strādā pie jauniem mūzikas projektiem angļu, latviešu, kā arī krievu valodās. Bet jau rudenī kanālā TV3 viņš būs redzams jauno talantu šovs ”X Faktors” vadītāja ampluā.

Vēl kāda lieliska ziņas Markus Rivas daiļrades cienītājiem – 4. augustā dziedātājs kopā ar grupu uzstāsies Rīgas klubā ”First”, bet 5. augustā – Ventspils pilsētas svētkos.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl