Markus Riva: Laimas Vaikules panākumi mani iedvesmo

0 Komentāru
Markus Riva: Laimas Vaikules panākumi mani iedvesmo
Foto: F64

Laimas Vaikules mūzikas festivāla pēdējā dienā uz Dzintaru koncertzāles skatuves kopā ar Laimu Vaikuli kāpa arī viens no starpatutiskajā mūzikas arēnā veiksmīgākajiem latviešu mūziķiem Markus Riva. Festivālā viņš prezentēja arī savu jauno singlu krievu valodā Ti vlublena (Tu esi iemīlējusies).

Uzstāšanās Laimas Vaikules mūzikas festivālā Jūrmalā Markusam bijis ļoti patīkams un nozīmīgs notikums, jo beidzot bijusi iespēja iepazīties ar slaveno dziedātāju personīgi un pārliecināties par to, cik jauka personība un profesionāla māksliniece ir Laima Vaikule.

Markus: Kad pats startēju šovā Hocu k Meladze (Gribu pie Meladzes), mani puspajokam salīdzināja ar Laimu, jo esmu no Latvijas un man, protams, ir akcents. Turklāt šova beigās producenti vēl arī pārveidoja mani par blondīnu. Bet, runājot nopietni, es ļoti cienu Laimu, un viņas panākumi mani iedvesmo, jo pats šobrīd arī cenšos nest Latvijas vārdu ārpus mūsu valsts robežām.

F64

F64

Atceroties mēģinājumus pirms uzstāšanās, Markus atklāj, ka tiem neesot bijis daudz laika, bet Laima Vaikule ir īstena profesionāle, un, viņai atrodoties uz skatuves, neviens pat nepamanītu, ja kaut kas nebūtu bijis kārtībā vai ja būtu noticis kas neparedzēts.

Markus: Laimas Vaikules mūzikas festivāls ir jauks ”randevu” māksliniekiem un klausītājiem. Tie bija lieliski vakari lieliskā vietā kopā ar jaukiem cilvēkiem un ceru, ka šis festivāls kļūs par labu ikvasaras tradīciju Jūrmalā.

Laimas Vaikules mūzikas festivāla noslēguma dienas foto

0 Komentāru