4 komentāri

Mūziķis un šova “X Faktors” vadītājs Markus Riva vasaras karstumā fanu un klausītāju uzmanībai nodevis jaunu dziesmu “Južnije vetra” (Южные ветра) un videoklipu. Tajā latviešu dziedātājs aplido populāru ukraiņu skaistuli.

Video tika filmēts Ukrainā, un tā režisors ir Taras Golubkovs, kurš ir slavens ar saviem darbiem mūzikas leiblam “Black Star”, kā arī veidojis videoklipus tādiem Krievijā un Ukrainā pazīstamiem māksliniekiem kā Mitja Fomins, Monatik, Sati Kazanova u.c.

“Jaunajā video Markusam ir peldēšanas instruktora loma, kurš klusībā jūsmo par meiteni no glancēta plakāta. Kad beidzot meitene apmeklē baseinu, kurā strādā galvenais varonis, viņš nolemj rīkoties neatlaidīgi,” videoklipā atainoto stāstu portālam Skaties.lv komentē mūziķa menedžere Santa Kola.

Galvenajā sieviešu lomā filmējusies 28 gadus vecā Jana Šujgina, kura ir jau populāra Ukrainā kā TV kanāla “Music Box Ukraine” vadītāja.

Pati Jana saka, ka netic nejaušām sakritībām, jo, kad reiz Markus viesojās viņas raidījumā, viņš jokojot teica, ka ar prieku tik skaistu meiteni nofilmētu kādā no saviem klipiem. Nu tas ir piepildījies.

Foto: filmēšanas aizkulises

Video: Markus Riva – “Южные ветра”

Atgādinām, ka rudenī Riva iejutīsies populārā muzikālā realitātes šova ”X Faktors” vadītāja ampluā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl