Markus Riva izdod jaunu dziesmu krievu valodā

1 komentārs
Markus Riva izdod jaunu dziesmu krievu valodā
Foto: F64

Dziedātājs Markus Riva šodien plašākam klausītāju lokam nodod savu jaunāko kompozīciju Ti vlublena (Tu esi iemīlējusies), ar kuru uzstājās festivāla Laima Vaikule Jūrmala Rendez-Vous noslēgumā.

Dziesmas pirmatskaņojums notika Dzintaru koncertzālē 8. jūlijā, kur Markus Riva uzstājās kā pārsteiguma viesis un vadītājs Laimas Vaikules festivāla Laima Vaikule Jūrmala Rendez-Vous noslēguma koncertā.

”Laima Vaikule jau kopš bērnības ir bijis mans elks – viņas panākumi, profesionalitāte un talants vienmēr ir mani iedvesmojuši un virzījuši tālāk. Priecājos, ka tieši šajā festivālā man bija iespēja dot startu jaunākajai dziesmai, kas tapusi sadarbībā ar ukraiņu producentiem,” stāsta dziedātājs.

Foto: Laimas Vaikules festivāla noslēgums

Šobrīd norisinās darbs pie mūzikas video, kas tika filmēts jūnija beigās Kijevā. To filmējis slavenākais un pieprasītākais mūzikas video režisors NVS valstīs – Alans Badoevs, ar kuru latviešu dziedātājs iepriekš sadarbojies divu video – Take me down un Krasiva siļno – tapšanā. Klipa pirmizrāde paredzēta jūlija beigās.

Dziesma Ti vlublena no 12. jūlija pieejama iTunes, Spotify un citās mūzikas straumēšanas platformās.

Audio