Markus Riva atklāj jaunā albuma nosaukumu

0 Komentāru
Markus Riva atklāj jaunā albuma nosaukumu
Foto: F64

Markus Rivas jaunā albuma nosaukums MR ir paša mūziķa iniciāļi, trāpīgi norādot uz albuma autobiogrāfisko šķautni – albuma skanējumā un noskaņā atrodamas mūziķa emocijas, pārdzīvojumi, prieks un mīlestība.

Albumā MR iekļautas 10 kompozīcijas. Tās ir ritmiskas, dinamiskas un radītas deju mūzikas stilā, norādot uz mūziķa veiksmīgo pieredzi četru gadu garumā darbojoties kā pieprasītam DJ, vēsta mūziķa pārstāvji.

Visu albuma dziesmu tekstu un mūzikas autors ir Markus Riva. Viņš uzņēmies arī producenta lomu, kā līdzproducentu piesaistot Gintu Stankeviču.

MR ir jau ceturtais Markus Rivas solo albums – darbs pie tā noritējis ilgāk, nekā ticis plānots, jo dažādi blakus projekti, tai skaitā arī TV šovi, procesu ir paildzinājuši. Albums no tā ir tikai ieguvis, jo uzkrātā pieredze un emocijas tam ir piešķīrušas nobriedušāku un patiesi enerģisku skanējumu.

Albuma oficiālais prezentācija plašākai publikai notiks Markus Rivas dzimšanas dienā, 2. oktobrī, slavenību kluba Studio 69 koncertzālē. Albuma iznākšanai par godu mūziķis sniegs grandiozu audiovizuālu koncertprogrammu. Koncertā gaidāmi dažādi īpaši pārsteigumi, viens no tiem būs Markus Rivas grupas biedru no šova Хочу к Меладзе piedalīšanās – koncerta apmeklētājiem vēl reizi būs iespēja redzēt Marku Rivu uzstājamies kopā ar Slavu Basjulu un Grigoriju Jurčenko.

0 Komentāru