Komentāri
Talantu Fabrikas guru Māris Ozoliņš ticis pie hipiju vāģa un meklē LSD ”dīleri”
Foto: Facebook.com/Maris Ozolins

Vai atceries Talantu Fabrikas atraktīvo vadītāju, režisora Mika Ozoliņa tēti Māri Ozoliņu? Lūk, pie kāda leģendāra busiņa viņš nesen ticis!

”Mans jaunais “vecais” draugs – VW hipiju busiņš. Krekls arī no “puķu bērnu” perioda. Ģitāru arī “izraku” no pagraba. Uz atskaņotājā griežas vinils. Mocis jau pieskatīts. Tā. Atliek vēl atrast LSD dīleri…,” prāto Ozoliņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bijušās TV zvaigznes draugi gan joko, ka LSD vietā varot tīri labi izlīdzēties ar Latvijas mežos pieejamajām sēnēm, uz ko Ozoliņš vien nosaka: ”Laikam jau neesam sēņu paaudze, tas gāja garām, bet dzīves pīrāgā esam garšīgi kodušies!:)”

”Man bija velveta bēšas kļošenes, bet rāvējslēdzējs saplīsa, tā jau būtu atkal uzvilcis. No vefiņa klausījos Radio Luxemburgu un sapņoju: eh, kā varētu strādāt radio, likt mūziku un vervelēt”! 1993. gadā tas piepildījās,” jaunības piedzīvojumus atceras Ozoliņš.

FOTO

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl