Komentāri
Talantu Fabrikas guru Māris Ozoliņš ticis pie hipiju vāģa un meklē LSD ”dīleri”
Foto: Facebook.com/Maris Ozolins

Vai atceries Talantu Fabrikas atraktīvo vadītāju, režisora Mika Ozoliņa tēti Māri Ozoliņu? Lūk, pie kāda leģendāra busiņa viņš nesen ticis!

”Mans jaunais “vecais” draugs – VW hipiju busiņš. Krekls arī no “puķu bērnu” perioda. Ģitāru arī “izraku” no pagraba. Uz atskaņotājā griežas vinils. Mocis jau pieskatīts. Tā. Atliek vēl atrast LSD dīleri…,” prāto Ozoliņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bijušās TV zvaigznes draugi gan joko, ka LSD vietā varot tīri labi izlīdzēties ar Latvijas mežos pieejamajām sēnēm, uz ko Ozoliņš vien nosaka: ”Laikam jau neesam sēņu paaudze, tas gāja garām, bet dzīves pīrāgā esam garšīgi kodušies!:)”

”Man bija velveta bēšas kļošenes, bet rāvējslēdzējs saplīsa, tā jau būtu atkal uzvilcis. No vefiņa klausījos Radio Luxemburgu un sapņoju: eh, kā varētu strādāt radio, likt mūziku un vervelēt”! 1993. gadā tas piepildījās,” jaunības piedzīvojumus atceras Ozoliņš.

FOTO

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl