Marija Zeltiņa dodas uz Ameriku, lai piepildītu vienu no saviem un meitiņas sapņiem

3 komentāri
Marija Zeltiņa dodas uz Ameriku, lai piepildītu vienu no saviem un meitiņas sapņiem
INSTAGRAM

Aktrises, rotu meistares Agneses Zeltiņas meita Marija Zeltiņa kopā ar aktrises mazmeitu Mīlu Jasmīnu Jauno gadu sagaidīja Amerikā. Marija piepildīja vienu no sapņiem un aizveda meitu uz Disnejlendu. Viņa to vēlējās izdarīt vēl laikā, kad Mīla tic pasaku princesēm un prinčiem.

Disnejlendā Marija un mazā Mīla viesojās divas dienas, jaunā māmiņa sociālajos tīklos publiskoja fotogrāfijas no ceļojuma, neslēpjot, ka viņām iet ”karsti”.

Kā nekā iegādāties var tikai trīs bez rindu biļetes, bet uz pārējām atrakcijām rindā jāgaida aptuveni stunda!

Marija informēja savus atbalstītājus, ka par ēšanu Disnejlendā vispār var nedomāt, rindas ir milzīgas.

Tas viss bija tā vērts, mazā Mīla satika princeses, prinčus, redzēja Disneja multfilmu varoņus un pat īpašus šovus. Tāpat neiztika bez skaistām fotogrāfijām, suvenīru iegādes.

Māte un meita vēl 2018.gadā izskaņā paspēja piepildīt vienu no saviem kopīgajiem sapņiem.

Gadu dāmas iesāka ar viesošanos aligatoru fermā, kur apskatīja lielus un mazus aligatorus un sāka gadu ar baiļu pārvarēšanu.

Māte un meita baudīja lieliskus burgerus, apskatīja īpašas grafiti sienas, staigāja pa veikaliem un neaizmirsa par okeāna apciemošanu.

Kā vienu no laimes pazīmēm Marija nosauc skriešanu pretī okeānam, sajust gurkstošās smiltis, ļaut vējam spēlēties ar taviem matiem un pārsteigumā iekliegties, ja ūdens nav tik silts kā iedomājies!

Amerika ir sapņu un iespēju zeme, tā kā ceļojuma laikā Marija un Mīla var apskatīt un piedzīvot tik daudz interesantu, neticamu lietu!

3 komentāri